Povezane vesti

Legendarni teniser pobedio rak: Sve krio od javnosti, sada otvorio dušu

Legendarni teniser pobedio rak: Sve krio od javnosti, sada otvorio dušu

Nova 12.05.2024
Nekadašnji najbolji teniser sveta, Endi Rodik, otkrio je da je na završetku karijere preživeo rak kože. Rodik je prvi put o ovoj temi govorio u svom podkastu „Served“, i vidi se koliko mu je teško bilo da otvori dušu o svemu. Amerikanac je igrao… »
Rodik otkrio: "Borio sam se sa rakom kože" VIDEO

Rodik otkrio: "Borio sam se sa rakom kože" VIDEO

B92 12.05.2024
Bivši prvi teniser sveta Endi Rodik rekao je da se nakon završetka karijere izborio sa rakom kože. Amerikanac je ove informacije saopštio u svom podkastu "Served". "Borio sam se sa raznim tipovima kožnog kancera otkako sam prestao da igram. Imao sam… »
Teniska legenda vodila tešku borbu: Slavni igrač priznao da je preživeo kancer!

Teniska legenda vodila tešku borbu: Slavni igrač priznao da je preživeo kancer!

Hot sport 12.05.2024
Ispričao je potresnu priču na kraju karijere Endi Rodik, nekadašnji prvi reket sveta, otkrio je u svom podkastu da je nakon završetka karijere preživeo borbu sa kancerom kože. Ovaj američki teniser otvoreno je podelio svoje iskustvo suočavanja sa… »
Slavni teniser boluje od raka Đokovićev veliki protivnik bori se sa karcinomom već nekoliko godina

Slavni teniser boluje od raka Đokovićev veliki protivnik bori se sa karcinomom već nekoliko godina

Dnevnik 12.05.2024
Šampion Ju-Es Opena iz 2003. godine, Endi Rodik, oboleo je od raka pre nekoliko godina, a lečenje još uvek traje. Nekadašnji veliki rival Novaka Đokovića otkrio je detalje u jednom podkastu. - Imao sam posla sa raznim vrstama raka kože otkako sam… »

Vesti dana »