Povezane vesti

Karleuša o braku sa Duškom Tošićem: “Ja sam ta koja drži tu zajednicu jer…”

Karleuša o braku sa Duškom Tošićem: “Ja sam ta koja drži tu zajednicu jer…”

Vesti online 12.05.2024
Jelena Karleuša ponovo je u javnosti govorila o svom odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Pevačica je gostujući u emisiji “Exkluziv night” priznala da je još u braku sa bivšim fudbalerom. – I dalje sam u braku. Ja sam ta koja drži tu… »
"Ja sam ta koja drži tu zajednicu, jer..." Karleuša otkrila nove detalje iz braka sa Duškom Tošićem: Evo zašto razvod…

"Ja sam ta koja drži tu zajednicu, jer..." Karleuša otkrila nove detalje iz braka sa Duškom Tošićem: Evo zašto razvod…

Kurir 12.05.2024
Jelena Karleuša ponovo je u javnosti govorila o svom odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Pevačica je gostujući u emisiji "Exkluziv night" priznala da je još u braku sa bivšim fudbalerom. - I dalje sam u braku. Ja sam ta koja drži tu zajednicu jer… »
"I dalje sam udata za Duška Tošića" Karleuša se još nije razvela od fudbalera - pričaju preko dadilje i advokata!

"I dalje sam udata za Duška Tošića" Karleuša se još nije razvela od fudbalera - pričaju preko dadilje i advokata!

Mondo 12.05.2024
Jelena Karleuša otkrila razlog zašto se nije razvela od Duška Tošića. Jelena Karleuša otkrila razlog zašto se nije razvela od Duška Tošića Jelena Karleuša ponovo je u javnosti govorila o svom odnosu sa suprugom Duškom Tošićem. Pevačica je… »

Vesti dana »