Povezane vesti

"Evo šta je ostalo od mene nakon 10 godina braka!" Veljko podelio staru fotku, komentari ne prestaju

"Evo šta je ostalo od mene nakon 10 godina braka!" Veljko podelio staru fotku, komentari ne prestaju

Mondo 12.05.2024
Veljko Kuzmančević podelio svoju staru fotografiju. Veljko Kuzmančević podelio svoju staru fotografiju. Kompozitor Veljko Kuzmančević oženio je davne 2013. godine, 35 godina stariju modnu kreatorku Vericu Rakočević, sa kojom je i dalje u ljubavi… »
"U: Verinoj kujni ovas, čia seme, zob, kao da sam konj, meso sanjam" Veljko Kuzmančević pokazao kako izgleda nakon 10 godina…

"U: Verinoj kujni ovas, čia seme, zob, kao da sam konj, meso sanjam" Veljko Kuzmančević pokazao kako izgleda nakon 10 godina…

Blic 12.05.2024
Modna kreatorka Verica Rakočević uživa u srećnom braku sa svojim 35 godina mlađim suprugom Veljkom Kuzmančevićem. Mnogi nisu verovali da će njihova ljubav opstati, ali čini se je iz godine u godinu sve jača. Njih dvoje su sebi napravili oazu… »
"Evo šta je ostalo od mene" Veljko Kuzmančević pokazao kako izgleda nakon deset godina braka: Kao da sam konj, a meso…

"Evo šta je ostalo od mene" Veljko Kuzmančević pokazao kako izgleda nakon deset godina braka: Kao da sam konj, a meso…

Kurir 12.05.2024
Kompozitor Veljko Kuzmančević oženio je davne 2013. godine 35 godina stariju modnu kreatorku Vericu Rakočević, sa kojom je i dalje u ljubavi. Uprkos tome što su mnogi bili skeptični, njih dvoje su opstali, a Veljko se sada našalio na svom… »

Vesti dana »