Povezane vesti

Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

NIN 12.05.2024
Nekoliko hiljada građana dočekalo je danas hrvatskog predstavnika na Pesmi Evrovizije Bejbi Lazanju na glavnom zagrebačkom trgu, a među okupljenima su bili premijer Hrvatske Andrej Plenković i gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević. Doček na… »
"Mi smo samo klinci, sve smo radili sami!" Bejbi Lazanja se obratio svom narodu emotivnim rečima...

"Mi smo samo klinci, sve smo radili sami!" Bejbi Lazanja se obratio svom narodu emotivnim rečima...

Telegraf 12.05.2024
Hrvatski predstavnik imao emotivan govor. Hrvatski predstavnik, Marko Purišić, poznatiji kao Bejbi Lazanja, koji je osvojio visoko drugo mesto na Pesmi Evrovizije, pojavio se danas na Trgu bana Josipa Jelačića. Nakon aerodroma gde ga je sačekalo… »
„Treba da daju ostavku, njima ni Baby Lasagna nije bio dovoljno dobar“: Hrvatski influenser otkrio da je „podivljao“…

„Treba da daju ostavku, njima ni Baby Lasagna nije bio dovoljno dobar“: Hrvatski influenser otkrio da je „podivljao“…

Nova 12.05.2024
Hrvstaki predstavnik na Evroviziji 2024, Baby Lasagna, osvojio je drugo mesto u finalu ovog takmičenja sa svojom numerom "Rim Tim Tagi Dim". Naša predstavnica Teya Dora otpevala je pesmu „Ramonda“ i zauzela 17. mesto. Baby Lasagna je iz Srbije dobio… »
Neviđeno: Hrvati skandiraju "Srbija, Srbija" VIDEO

Neviđeno: Hrvati skandiraju "Srbija, Srbija" VIDEO

B92 12.05.2024
Ovogodišnja Evrovizija čije je finale održano sinoć u Malmeu, činilo se da bi moglo na neki način ujediniti bivše jugoslovenske republike. Bar je tako delovalo kada su Srbija, Hrvatska i Slovenija ušle u finale ovog takmičenja, dok se Bosna i… »
Bejbi Lazanja se rasplakao, okupljeni Zagrepčani skandirali: Pobeda

Bejbi Lazanja se rasplakao, okupljeni Zagrepčani skandirali: Pobeda

RTS 12.05.2024
Grad Zagreb svečano je dočekao svog predstavnika Bejbi Lazanju, drugoplasiranog na ovogodišnjoj Pesmi Evrovizije, Euroviziji, na Trgu bana Jelačića. Program na Trgu je počeo u 13 časova, a avion s hrvatskom delegacijom sletio je na zagrebački… »
Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

Beta 12.05.2024
Nekoliko hiljada građana dočekalo je danas hrvatskog predstavnika na Pesmi Evrovizije Bejbi Lazanju (Baby Lasagna) na glavnom zagrebačkom trgu, a među okupljenima su bili premijer Hrvatske Andrej Plenković i gradonačelnik Zagreba Tomislav… »
(VIDEO) Ceo Zagreb pevao i plesao, Baby Lasagna u suzama poručio: „Mi smo samo klinci“

(VIDEO) Ceo Zagreb pevao i plesao, Baby Lasagna u suzama poručio: „Mi smo samo klinci“

N1 Info 12.05.2024
Predstavnik Hrvatske na Evroviziji Baby Lasagna sinoć je u švedskom gradu Malmeu osvojio drugo mesto. Imao je najveći broj glasova publike, a Zagreb ga je danas dočekao na prepunom glavnom Trgu bana Jelačića uz povike okupljenih "Marko, Marko!” i… »
(VIDEO) Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Baby Lasagne: Na skupu i Andrej Plenković

(VIDEO) Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Baby Lasagne: Na skupu i Andrej Plenković

Danas 12.05.2024
Nekoliko hiljada građana dočekalo je danas hrvatskog predstavnika na Pesmi Evrovizije Baby Lasagna na glavnom zagrebačkom trgu, a među okupljenima su bili premijer Hrvatske Andrej Plenković i gradonačelnik Zagreba Tomislav Tomašević. Doček na… »
Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

Hiiljade građana u Zagrebu dočekalo Bejbi Lazanju

Radio sto plus 12.05.2024
Doček na Trgu bana Jelačića priredio je Grad Zagreb pošto je Marko Purišić – Bejbi Lazanja sinoć u švedskom Malmeu osvojio drugo mesto, ali je dobio najviše glasova publike. “Dali smo sve od sebe, mislim da ste vi to primetili. Mi smo samo… »
Lazanja briznuo u plač! Kakav prizor sa trga u Zagrebu, pogledajte koliko ljudi je došlo, uzvikivali jednu reč

Lazanja briznuo u plač! Kakav prizor sa trga u Zagrebu, pogledajte koliko ljudi je došlo, uzvikivali jednu reč

Telegraf 12.05.2024
Atmosfera u Zagrebu je uzavrela. Hrvatski predstavnik, Marko Purišić poznat kao Bejbi Lazanja pojavio se na Trgu bana Josipa Jelačića, gde ga je sačekalo nekoliko hiljada ljudi. Kada se popeo na scenu, Marko nije mogao da veruje šta vidi. -… »
Hrvati besni nakon drugog mesta! Organizuju doček Lazanje na trgu u Zagrebu: "Glasanje žirija treba ukinuti!"

Hrvati besni nakon drugog mesta! Organizuju doček Lazanje na trgu u Zagrebu: "Glasanje žirija treba ukinuti!"

Telegraf 12.05.2024
U programu će učestvovati i bivši predstavnici Hrvatske na Evroviziji. Grad Zagreb organizuje doček svog predstavnika na ovogodišnjoj Evroviziji. Bejbi Lazanja i njegov tim danas, 12. maja, treba da se vrate u Hrvatsku, a na Trgu bana Josipa… »

Vesti dana »