Povezane vesti

"Učesnici su se svađali sa medijima, bilo je jako neprijatno": Teya Dora neće da ćuti - otkrila šta se dešavalo iza…

"Učesnici su se svađali sa medijima, bilo je jako neprijatno": Teya Dora neće da ćuti - otkrila šta se dešavalo iza…

Blic 13.05.2024
Predstavnica Srbije na ovogodišnjoj "Evroviziji" Teya Dora je sa pesmom "Ramonda" uspela da se plasira u finale takmičenja, a u istom je, u konkurenciji od 25 zemalja, zauzela 17. poziciju. - Prvi put kada sam doživela tu euforiju i kada sam skapirala… »
„Bilo je dosta neprijatnih momenata, svađe i vriske“: Teya Dora otkrila šta se dešavalo iza kulisa Evrovizije i da li su…

„Bilo je dosta neprijatnih momenata, svađe i vriske“: Teya Dora otkrila šta se dešavalo iza kulisa Evrovizije i da li su…

Nova 13.05.2024
Teodora Pavlovska, poznatija kao Teya Dora, ove godine je predstavljala Srbiju na Evroviziji, sa pesmom "Ramonda". Ona je na kraju zauzela 17. mesto, a sada je otkrila svoje utiske sa takmičenja. „Prvi put kad sam tu neku euforiju doživela i kad sam… »
"Vriska, svađe...": Teya Dora otkriva sve tajne i skandale sa Evrovizije

"Vriska, svađe...": Teya Dora otkriva sve tajne i skandale sa Evrovizije

B92 13.05.2024
Naša ovogodišnja evrovizijska predstavnica Teya Dora sinoć je stigla iz Švedske u Srbiju. Odmah po dolasku ona je gostovala u specijalnoj emisiji RTS-a, "Jedan dobar dan", gde je sumirala utiske ovog popularnog muzičkog takmičenja, a otkrila je i… »
(Video) Prve paparaco slike: Evo kako Teya Dora izgleda u skroz opuštenom izdanju: Blista nakon povratka sa Evrovizije

(Video) Prve paparaco slike: Evo kako Teya Dora izgleda u skroz opuštenom izdanju: Blista nakon povratka sa Evrovizije

Blic 13.05.2024
Pevačica Teya Dora predstavljala je Srbiju na Evroviziji 2024 sa pesmom "Ramonda", a po završetku takmičenja ona se iz Malmea vratila u Srbiju. Teya Dora je sinoć stigla u Beograd, a ekipa "Blica" uslikala je jutro nakon povratka ispred jednog… »
Teya Dora se sinoć vratila uz Švedske, evo ko je dočekao!

Teya Dora se sinoć vratila uz Švedske, evo ko je dočekao!

Svet plus 13.05.2024
Teya Dora se sinoć vratila iz Švedske, a na beogradskom aerodromu dočekala ju je majka, uz prisustvo velikog broja medija. Naša predstvanica na "Evroviziji 2024" svojila je 17. mesto u finalu takmičenja, izrazivši zadovoljstvo postignutim… »
Majka čeka Teya doru na aerodromu: "Očekivala sam da pobedimo, nisam sigurna da je Švajcarska za prvo mesto", evo šta joj…

Majka čeka Teya doru na aerodromu: "Očekivala sam da pobedimo, nisam sigurna da je Švajcarska za prvo mesto", evo šta joj…

Blic 12.05.2024
Teya Dora je ove nedelje predstavljala Srbiju na "Evroviziji 2024" u Švedskoj, gde je u finalu osvojila 17. mesto. Ona se večeras vraća u Srbiju, a majka je čeka na aerodromu. - Ja sam očekivala da "Ramonda" bude prva jer je super pesma i Teodora je… »

Vesti dana »