Povezane vesti

Novosađani, ako vidite Jovana, kontaktirajte njegovog brata

Novosađani, ako vidite Jovana, kontaktirajte njegovog brata

Moj Novi Sad 13.05.2024
Mile Đorđević je u Fejsbuk grupi "Novi Sad-izgubljeno nadjeno" objavio apel našim sugrađanima da mu jave ako vide njegovog brata koji je otišao od kuće još 17. aprila. – Molim dobre ljude ako su ga videli po Novom Sadu da mi jave. U pitanju je… »
Nestao novosađanin Jovan Đorđević Brat apeluje Ako vidite mog brata, javite mi, bolestan je

Nestao novosađanin Jovan Đorđević Brat apeluje Ako vidite mog brata, javite mi, bolestan je

Dnevnik 13.05.2024
Mile Đorđević iz Novog Sada uputio je potresan apel javnosti. On traga za bolesnim bratom koji je nestao još 17. aprila i duševni je bolesnik. - Molim dobre ljude ako su ga videli u Novom Sadu da mi jave. U pitanju je moj brat Jovan Đorđević. On… »
"Molim vas, javite mi ako vidite mog brata, bolestan je": Potresan apel Mileta iz Novog Sada (foto)

"Molim vas, javite mi ako vidite mog brata, bolestan je": Potresan apel Mileta iz Novog Sada (foto)

Kurir 13.05.2024
Mile Đorđević iz Novog Sada uputio je potresan apel. On traga za bolesnim bratom koji je nestao još 17. aprila i duševni je bolesnik. - Molim dobre ljude ako su ga videli u Novom Sadu da mi jave. U pitanju je moj brat Jovan Đorđević. On je… »
Ako vidite mog brata, javite mi, bolestan je: Potresan apel Mileta iz Novog Sada

Ako vidite mog brata, javite mi, bolestan je: Potresan apel Mileta iz Novog Sada

Telegraf 13.05.2024
Kako kaže za Telegraf, zvao je i Urgentni, tražio ga čak i među prosjacima, ali traga mu nema. Mile Đorđević iz Novog Sada uputio je potresan apel. On traga za bolesnim bratom koji je nestao još 17. aprila i duševni je bolesnik. - Molim dobre… »

Vesti dana »