Povezane vesti

Potresno! Reči majke poginulog Igora nenadovića kidaju dušu Kum objavio snimak s njim, nižu se oproštajne poruke "Tuga…

Potresno! Reči majke poginulog Igora nenadovića kidaju dušu Kum objavio snimak s njim, nižu se oproštajne poruke "Tuga…

Kurir 13.05.2024
Igor Nenadović (38) poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Obrenovcu kada se svojim motorom sudario sa automobilom za čijim volanom je sedeo 72-godišnji muškarac. Iza njega je ostala neutešna porodica i dve ćerkice. Familija i prijatelji… »
"Večna Tuga za sinom mojim..." Potresna poruka, oglasila se majka poginulog motocikliste Igora

"Večna Tuga za sinom mojim..." Potresna poruka, oglasila se majka poginulog motocikliste Igora

Mondo 13.05.2024
Oglasila se majka motocikliste koji je poginuo kod Obrenovca. Oglasila se majka motocikliste koji je poginuo kod Obrenovca. Igor N. (38) poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Obrenovcu kada se svojim motorom sudario sa automobilom za čijim… »
Poginuo vozač automobila u sudaru kod Lipovice

Poginuo vozač automobila u sudaru kod Lipovice

Stav.life 13.05.2024
U sudaru na putu Leskovac- Niš kod mesta Lipovica, stradao je vozač automobila. Do nesreće u kojoj su učestvovali kamion i putničko vozilo je došlo oko 10 sati. Na lice mesta odmah su izašli policija i hitna pomoć. Put je zatvoren za saobraćaj… »
"Kako će malecke bez tebe..." Porodica neutešna posle Igorove pogibije: Nastradao na motoru, a planirao da ga proda

"Kako će malecke bez tebe..." Porodica neutešna posle Igorove pogibije: Nastradao na motoru, a planirao da ga proda

Kurir 13.05.2024
Obrenovac je u šoku posle stravične saobraćajne nesreće u kojoj je u subotu uveče kod tržnog centra poginuo Igor Nenadović (38), radnik čuvar u Centralnom zatvoru u Beogradu, kada se svojim motorom sudario sa automobilom za čijim volanom je sedeo… »
Težak sudar kamiona i automobila kod Lipovice

Težak sudar kamiona i automobila kod Lipovice

Rešetka 13.05.2024
Na starom putu Niš – Leskovac kod sela Lipovica došlo je do teškog sudara u kojem je povređeno jedno lice, potvrđeno je Rešetki u policiji. U saobraćajki su učestvovali automobil i kamion. Povređen je, kako nezvanično saznajemo, vozač… »
Vozač automobila iz sudara kod Lipovice podlegao povredama

Vozač automobila iz sudara kod Lipovice podlegao povredama

Rešetka 13.05.2024
Vozač automobila, koji se sudario sa kamionom na starom putu Niš – Leskovac kod sela Lipovica, podlegao je povredama, potvrđeno je Rešetki u Policijskoj upravi. Podsetimo, do saobraćajke je došlo jutros oko 10 časova, a put je bio zatvoren za… »
"Kako ćemo bez tebe" Potresne poruke za Igora, bio čuvar u zatvoru, poginuo na motoru koji je hteo da proda

"Kako ćemo bez tebe" Potresne poruke za Igora, bio čuvar u zatvoru, poginuo na motoru koji je hteo da proda

Mondo 13.05.2024
Prijatelji se opraštaju od motocikliste koji je poginuo kod Obrenovca kada se sudario sa automobilom za čijim je volanom bio 72-godišnji muškarac. Prijatelji se opraštaju od motocikliste koji je poginuo kod Obrenovca kada se sudario sa automobilom za… »
"Tuga moja večna za sinom mojim": Bolne reči majke Igora Nenadovića koji je poginuo u Obrenovcu

"Tuga moja večna za sinom mojim": Bolne reči majke Igora Nenadovića koji je poginuo u Obrenovcu

Telegraf 13.05.2024
Igor je poginuo kada se motorom sudario sa automobilom za čijim je volanom bio muškarac star 72 godine. Igor Nenadović (38) poginuo je u stravičnoj saobraćajnoj nesreći u Obrenovcu kada se motorom sudario sa automobilom pre dva dana oko 20:40… »

Vesti dana »