Povezane vesti

Predsednik Vučić obišao radove na izgradnji expo 2027: "a sad nešto stvarno čudesno i lepo, Srbija sutra! Baš sam…

Predsednik Vučić obišao radove na izgradnji expo 2027: "a sad nešto stvarno čudesno i lepo, Srbija sutra! Baš sam…

Dnevnik 13.05.2024
BEOGRAD - A sad nešto stvarno čudesno i lepo...EXPO napreduje ogromnom brzinom, srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine uposlenih mašina. Srbija sutra!, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne skrivajući oduševljenje… »
Vučić i Mali obišli radove na EKSPO 2027: Radovi napreduju ogromnom brzinom

Vučić i Mali obišli radove na EKSPO 2027: Radovi napreduju ogromnom brzinom

Politika 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali obišli su danas radove na projektu EXPO 2027. i tom prilikom je predsednik istakao da EXPO napreduje ogromnom brzinom. „Srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine… »
"Radi se, gradi": Vučić seo za volan "škode", nenajavljeno posetio gradilište "EXPO 2027": Baš sam srećan, neverovatno…

"Radi se, gradi": Vučić seo za volan "škode", nenajavljeno posetio gradilište "EXPO 2027": Baš sam srećan, neverovatno…

Blic 13.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić posetio je u društvu ministra finansija Siniše Malog gradilište EXPO. - Ovde je stvarno divno, ovde vri kao u košnici. Fenomenalno izgleda. Radi se, gradi. Neverovatno. Baš sam srećan, nikome nismo najavljivali, seli u… »
VIDEO Vučić sa Malim obišao gradilište "Ekspo 2027": "Napreduje ogromnom brzinom"

VIDEO Vučić sa Malim obišao gradilište "Ekspo 2027": "Napreduje ogromnom brzinom"

Radio 021 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali obišli su danas radove na projektu "Ekspo 2027" i tom prilikom je Vučić istakao da "taj projekat napreduje ogromnom brzinom". "Srećan što sam video stotine vrednih radnika i… »
Vučić i Mali obišli radove na projektu Ekspo 2027

Vučić i Mali obišli radove na projektu Ekspo 2027

RTS 13.05.2024
Predsednik Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali obišli su radove na projektu "Ekspo 2027". Vučić je istakao da Ekspo napreduje ogromnom brzinom. Aleksandar Vučić je u video-snimku, objavljenom na Instagram nalogu budusnostsrbijeav… »
"Radovi napreduju ogromnom brzinom": Vučić i Mali obišli radove na EXPO 2027

"Radovi napreduju ogromnom brzinom": Vučić i Mali obišli radove na EXPO 2027

Euronews 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali obišli su danas radove na projektu EXPO 2027. i tom prilikom je predsednik istakao da EXPO napreduje ogromnom brzinom. "Srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine… »
Vučić: A sad nešto stvarno čudesno i lepo... EXPO napreduje ogromnom brzinom VIDEO

Vučić: A sad nešto stvarno čudesno i lepo... EXPO napreduje ogromnom brzinom VIDEO

B92 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić obišao je u društvu ministra finansija Siniše Malog gradilište EXPO. "A sad nešto stvarno čudesno i lepo... EXPO napreduje ogromnom brzinom, srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine uposlenih… »
"Vrvi kao u košnici!" Vučić i Mali obišli radove na EXPO (video)

"Vrvi kao u košnici!" Vučić i Mali obišli radove na EXPO (video)

Blic 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić i ministar finansija Siniša Mali obišli su danas radove na projektu EXPO 2027. i tom prilikom je predsednik istakao da EXPO napreduje ogromnom brzinom. "Srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine… »
"A sad nešto stvarno čudesno i lepo, expo napreduje ogromnom brzinom" Baš sam srećan! Vučić oduševljen radovima…

"A sad nešto stvarno čudesno i lepo, expo napreduje ogromnom brzinom" Baš sam srećan! Vučić oduševljen radovima…

Kurir 13.05.2024
BEOGRAD - A sad nešto stvarno čudesno i lepo.. .EXPO napreduje ogromnom brzinom, srećan što sam video stotine vrednih radnika i desetine uposlenih mašina. Srbija sutra!, poručio je predsednik Srbije Aleksandar Vučić ne skrivajući oduševljenje… »

Vesti dana »