Povezane vesti

Bum - Vanja Marinković se odao! Vraća li se u Partizan?

Bum - Vanja Marinković se odao! Vraća li se u Partizan?

Sportske.net 13.05.2024
Srpski reprezentativac Vanja Marinković napušta Baskoniju na kraju sezone, potvrdio je juče sam igrač u razgovoru sa lokalnim medijima. Baskonija je porazom od Real Madrida u poslednjem kolu regularnog dela ACB lige okončala sezonu na neslavan način… »
Ovo će obradovati "grobare": Vanja Marinković se oprostio od Baskonije!

Ovo će obradovati "grobare": Vanja Marinković se oprostio od Baskonije!

Večernje novosti 13.05.2024
BASKONIJA je izgubila od Real Madrida (106:100) u 34. kolu ACB lige. Na taj način je tim iz Vitorije okončao sezonu, a srpski košarkaš Vanja Marinković otkrio je da više neće igrati za ovaj klub. FOTO: Profimedia Naime, ekipa koja igra u "Fernando… »
Sve je spremno za povratak u Partizan: Vanja Marinković i sam potvrdio da odlazi iz Baskonije!

Sve je spremno za povratak u Partizan: Vanja Marinković i sam potvrdio da odlazi iz Baskonije!

Hot sport 13.05.2024
„Ovo je moja poslednja sezona ovde“ Srpski reprezentativac Vanja Marinković potvrdio je u razgovoru za španske medije da po isteku aktuelne sezone napušta Baskoniju. Vanja Marinković je neko o čijoj se budućnosti dosta govorilo, a ponajviše se… »
Da li je to Marinković najavio povratak u Partizan?

Da li je to Marinković najavio povratak u Partizan?

Sport klub 13.05.2024
Došlo je vreme kada se govori o prelascima igrača i pojačanjima klubova za narednu sezonu, a Partizanovi navijači maštaju o povratku Vanje Marinkovića koji im je zagolicao maštu. Srpskom reprezentativcu je ovo poslednja sezona u Baskoniji što je i… »
Marinković napušta Baskoniju: "Vratiću se sa Partizanom ili..."

Marinković napušta Baskoniju: "Vratiću se sa Partizanom ili..."

B92 13.05.2024
Srpski košarkaš Vanja Marinković nagovestio je odlazak iz Baskonije. Baskonija je izgubila meč poslednjeg kola regularnog dela od Real Madrida, čime je stavljena tačka na ovu sezonu. Ova ekipa prvi put otkako se igra ple-of ACB lige nije uspela da… »

Vesti dana »