Povezane vesti
Ovo je najskuplji grad: "Useljavaju se stranci"
B92 13.05.2024
Udeo stranaca u kupovini nekretnina u Hrvatskoj je pre pandemije virusa korona iznosio 20 odsto, a sada je udvostručen na 40 odsto. To je izjavio hrvatski stručnjak za nekretnine i vlasnik agencije Branko Papeš u sklopu diskusije na Hrvatskoj državnoj… »
Hrvati sve više ulažu u nekretnine: Ipak, da bi kupili svoj dom u ovom gradu, morate da radite čak 17 godina
Telegraf 13.05.2024
Najskuplji grad za kupovinu nekretnine u Hrvatskoj trenutno je Zadar. Udeo stranaca u kupovini nekretnina u Hrvatskoj je pre pandemije virusa korona iznosio 20 odsto, a sada je udvostručen na 40 odsto, izjavio je hrvatski stručnjak za nekretnine i… »
Vesti dana »
Oglasio se i gaspromnjeft Ruska strana potvrdila da je sa MOL-om potpisala dogovor o namerama o prodaji NIS-a mađari kupuju 56,15 akcija, kontrolisaće rafineriju u Pančevu
Dnevnik pre 1 satjoš 38 povezanih
Jelena Kleut: Moj slučaj mogući početak veoma opasne prakse – da svi oni koji glasnije dižu glas budu sklonjeni
Nova pre 4 satijoš 34 povezane
Automatska puška i 40 komada municije otkriveni u automobilu "BMW" na Batrovcima
Newsmax Balkans pre 27 minutajoš 46 povezanih
NATO se sprema! Oglasila se Rusija, situacija između EU i Amerike na ivici eksplozije: "Ako otme Grenland..."
Blic pre 1 satjoš 86 povezanih



