Povezane vesti
Kandidatura Belousova za mesto šefa ruskog Ministarstva odbrane izazvala je odjek u stranim medijima
Pravda 13.05.2024
Kakvu to poruku šalje Moskva. Svetski mediji pišu ceo dan o odluci Vladimira Putina, posle smene Šojgua, ništa neće biti isto. KIJEV JAVLjA NOVU SMENU U RUSKOJ OFANZIVI! Kod Harkova, na licu mesta, beznađe se nastavlja ▪️Vašington post: Putinov… »
Ekonomska rigoroznost u vojnoj industriji! Smena Šojgua i imenovanje Belousova ima nekoliko ciljeva
Pravda 13.05.2024
Prema izveštaju Fajnenšel tajmsa, imenovanje Andreja Belousova za ministra odbrane ukazuje na nameru predsednika Vladimira Putina da unese ekonomsku rigoroznost u rusku potrošnju na odbranu. Ovaj potez signalizira ozbiljnu promenu u pristupu Severnom… »
Vesti dana »

Dačić: Fotografija koju je Dijana Hrka prijavila kao uznemirujuću nije naknadno poslata, nastala još u martu 2020.
Blic pre 5 satijoš 3 povezane

Đoković uspešno započeo turnir u Majamiju: Hidžikata je „arhiviran“, sledi meč sa Argentincem
Danas pre 6 satijoš 2 povezane

(VIDEO) Građani se okupili ispred niške policije: Ne zna se zašto je priveden student Mateja Nikolić, ne dozvoljava se ulazak advokata
Danas pre 4 satijoš 2 povezane

MUP: Zbog drastičnog narušavanja javnog reda i mira u Nišu policija će privesti odgovorne
Danas pre 6 satijoš 1 povezana