Povezane vesti

Lepe vesti za građane Još 150.000 vaučera za odmor predloženo Vladi Srbije da se odobri

Lepe vesti za građane Još 150.000 vaučera za odmor predloženo Vladi Srbije da se odobri

Dnevnik 13.05.2024
Udruženje "Moja Srbija" uputilo je poziv Vladi Srbije da u maju u opticaj pusti dodatnih 150.000 vaučera, čime bi se, kako su naveli, u značajnoj meri zadovoljile potrebe zainteresovanih građana. Iz ovog udruženja podsećaju da je u janauru ove… »
Stižu li novi vaučeri za odmor u Srbiji? Interesovanje ogromno, prvih 100.000 planulo za 4 sata

Stižu li novi vaučeri za odmor u Srbiji? Interesovanje ogromno, prvih 100.000 planulo za 4 sata

Blic 13.05.2024
Prva ovogodišnja kvota od 100. 000 vaučera za subvencionisani odmor u Srbiji podeljena je 15. januara za samo 4 sata. Udruženje "Moja Srbija" uputilo je poziv Vladi Republike Srbije da tokom maja pusti u opticaj dodatnih 150 000 vaučera, čime bi se u… »
Stiže još 150.000 vaučera za odmor u Srbiji! Potražnja ogromna, poslednji put razgrabljeni za nekoliko sati

Stiže još 150.000 vaučera za odmor u Srbiji! Potražnja ogromna, poslednji put razgrabljeni za nekoliko sati

Mondo 13.05.2024
Tokom proteklih meseci bilo je mnogo nepopunjenih termina zbog otkazivanja rezervacije, rekli su iz udruženja "Moja Srbija". Tokom proteklih meseci bilo je mnogo nepopunjenih termina zbog otkazivanja rezervacije, rekli su iz udruženja "Moja Srbija"… »
Udruženje "Moja Srbija" predlaže da se odobri još 150.000 vaučera za odmor

Udruženje "Moja Srbija" predlaže da se odobri još 150.000 vaučera za odmor

Telegraf 13.05.2024
Iz ovog udruženja podsećaju da je u janauru ove godine, deseti put pokrenuta akcija podele vaučera za odmor u Srbiji. Udruženje " Moja Srbija" uputilo je poziv Vladi Srbije da u maju u opticaj pusti dodatnih 150.000 vaučera, čime bi se, kako su… »
Udruženje „Moja Srbija“: Vlada Srbije da pusti u opticaj još 150.000 vaučera za odmor u Srbiji

Udruženje „Moja Srbija“: Vlada Srbije da pusti u opticaj još 150.000 vaučera za odmor u Srbiji

N1 Info 13.05.2024
Udruženje "Moja Srbija" pozvalo je danas Vladu Srbije da tokom maja pusti u opticaj još 150.000 vaučera za odmor u Srbiji. Ocenjenjeno je da bi se time u značajnoj meri zadovoljile potrebe zainteresovanih građana, uz podsećanje da je prva… »

Vesti dana »