Povezane vesti

Duška Vučinić: Za mojih 20 godina ovo je bila najteža Evrovizija, atmosfera nije bila evrovizijska

Duška Vučinić: Za mojih 20 godina ovo je bila najteža Evrovizija, atmosfera nije bila evrovizijska

Nova 13.05.2024
Završena je Pesma Evrovizije. U Malmeu je bilo i muzike, i politike, i nepravde, i vrlo čudnih nastupa. Duška Vučinić bila je u Malmeu i u direktnim prenosima i uključenjima nas izveštavala o svemu. Duška Vučinić, šefica Službe za korporativni… »
Duška Vučinić: Moja najteža Evrovizija do sada, kao da su samo čekali da svi odemo kući

Duška Vučinić: Moja najteža Evrovizija do sada, kao da su samo čekali da svi odemo kući

N1 Info 13.05.2024
Duška Vučinić, šefica Službe za odnose s javnošću RTS-a, izjavila je po povratku u Srbiju da joj je za 20 godina ovo bila najteža Evrovizija jer "nije bila evrovizijska". „Drugačije živimo i to je promenilo Evroviziju. U ovom trenu Evrovizija… »
Duška Vučinić: Za mojih 20 godina ovo je bila najteža Evrovizija, atmosfera nije bila evrovizijska

Duška Vučinić: Za mojih 20 godina ovo je bila najteža Evrovizija, atmosfera nije bila evrovizijska

RTS 13.05.2024
Završena je Pesma Evrovizije. U Malmeu je bilo i muzike, i politike, i nepravde, i vrlo čudnih nastupa. Duška Vučinić bila je u Malmeu i u direktnim prenosima i uključenjima nas izveštavala o svemu. Duška Vučinić, šefica Službe za korporativni… »
Srpska delegacija o tome kako je protekao „najneevrovizijski" Evrosong

Srpska delegacija o tome kako je protekao „najneevrovizijski" Evrosong

RTS 13.05.2024
Emisija „Jedan dobar dan" bila je posvećena takmičenju za Pesmu Evrovizije, i dešavanjima koja prate tako velike događaje. Pesmu Evrovizije je na Radio-televiziji Srbije pratilo skoro dva miliona gledalaca. U Jednom dobrom danu pričalo se o… »

Vesti dana »