Povezane vesti

"Zatvorena su vrata moga doma, ne daju mi da uđem u njega": Oglasio se patrijarh Porfirije posle zabrane da uđe na KiM

"Zatvorena su vrata moga doma, ne daju mi da uđem u njega": Oglasio se patrijarh Porfirije posle zabrane da uđe na KiM

Kurir 13.05.2024
Nakon odluke prištinskih vlasti da se patrijarhu Porfiriju zabrani ulazak na KiM oglasio se i poglavar Srpske pravoslavne crkve na svom Instagram nalogu. "Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene, kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su vrata… »
Porfirije nakon zabrane ulaska na KiM: Zatvorena su vrata moga doma

Porfirije nakon zabrane ulaska na KiM: Zatvorena su vrata moga doma

Politika 13.05.2024
Nakon odluke prištinskih vlasti da se patrijarhu Porfiriju zabrani ulazak na KiM oglasio se i poglavar Srpske pravoslavne crkve na svom Instagram nalogu. “Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene, kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su… »
Petković upitao Doru Bakojani: Da li su ovo ljudska prava koja ste pohvalili u Izveštaju

Petković upitao Doru Bakojani: Da li su ovo ljudska prava koja ste pohvalili u Izveštaju

Euronews 13.05.2024
Povodom zabrane patrijarhu SPC Porfiriju da uđe na KiM, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković upitao je izvestiteljku Saveta Evrope za tzv. Kosovo Doru Bakojani da li je to poštovanje ljudskih i verskih prava koje je pohvalila u… »
Porfirije: Sva vrata ovog sveta su za mene otvorena, osim vrata mog doma, Pećke patrijaršije

Porfirije: Sva vrata ovog sveta su za mene otvorena, osim vrata mog doma, Pećke patrijaršije

N1 Info 13.05.2024
Patrijarh srpski Porfirije saopštio je da su za njega "sva vrata ovog sveta otvorena, a da su samo vrata njegovog doma, Pećke Patrijaršije, zatvorena", jer mu ne daju da u njega uđe". „Kao Patrijarh srpski, kao građanin i kao vernik, znam i… »
Petković se obratio Dori Bakojani nakon zabrane Patrijarhu da uđe na KiM: "Da li su ovo ljudska prava koja ste pohvalili u…

Petković se obratio Dori Bakojani nakon zabrane Patrijarhu da uđe na KiM: "Da li su ovo ljudska prava koja ste pohvalili u…

Blic 13.05.2024
Povodom zabrane patrijarhu SPC Porfiriju da uđe na KiM, direktor Kancelarije za Kosovo i Metohiju Petar Petković upitao je izvestiteljku Saveta Evrope za tzv. Kosovo Doru Bakojani da li je to poštovanje ljudskih i verskih prava koje je pohvalila u… »
Patrijarh o zabrani ulaska na Kosovo: Oni koji su zatvorili vrata doma molitve čine zlo najpre sebi

Patrijarh o zabrani ulaska na Kosovo: Oni koji su zatvorili vrata doma molitve čine zlo najpre sebi

Nova 13.05.2024
Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su vrata moga doma, Pećke Patrijaršije, zatvorena i ne daju mi da u njega uđem, rekao je patrijarh srpski Porfirije danas nakon što kosovske vlasti na prelazu… »
Patrijarh Porfirije nakon što mu je zabranjeno da uđe na KiM Oni koji su zatvorili vrata doma molitve čine zlo najpre sebi

Patrijarh Porfirije nakon što mu je zabranjeno da uđe na KiM Oni koji su zatvorili vrata doma molitve čine zlo najpre sebi

Dnevnik 13.05.2024
BEOGRAD: Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su vrata moga doma, Pećke Patrijaršije, zatvorena i ne daju mi da u njega uđem, rekao je patrijarh srpski Porfirije danas nakon što kosovske vlasti na… »
Oglasio se Patrijarh Porfirije nakon zabrane ulaska na KiM: "Ta vrata će pre ili kasnije otvoriti sam Bog"

Oglasio se Patrijarh Porfirije nakon zabrane ulaska na KiM: "Ta vrata će pre ili kasnije otvoriti sam Bog"

Blic 13.05.2024
Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su vrata moga doma, Pećke Patrijaršije, zatvorena i ne daju mi da u njega uđem, rekao je patrijarh srpski Porfirije danas nakon što kosovske vlasti na prelazu… »
Oglasio se patrijarh Porfirije: "Zatvorena su vrata moga doma, ne daju mi da u njega uđem"

Oglasio se patrijarh Porfirije: "Zatvorena su vrata moga doma, ne daju mi da u njega uđem"

B92 13.05.2024
Nakon zabrane prištinskih vlasti da se patrijarhu Porfiriju zabrani ulazak na KiM oglasio se i poglavar Srpske pravoslavne crkve na svom Instagram nalogu. "Sva vrata ovog sveta su otvorena za mene, kao što su i naša vrata otvorena za sve, samo su vrata… »

Vesti dana »