Povezane vesti

Vučić primio Olenu Zelensku

Vučić primio Olenu Zelensku

Politika 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku sa kojom je razgovarao o kulturnim vezama između dva naroda, kao i o humanitarnim pitanjima. Vučić je Zelenskoj zahvalio na poseti, kao i na jačanju veza sa… »
FOTO: Vučić razgovarao sa Dmitrom Kulebom i Olenom Zelenskom

FOTO: Vučić razgovarao sa Dmitrom Kulebom i Olenom Zelenskom

Radio 021 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je danas sa ministrom spoljnih poslova Ukrajine Dmitrom Kulebom i prvom damom Ukrajine Olenom Zelenskom. "Veoma dobar i korektan razgovor sa ministrom spoljnih poslova Ukrajine Dmitrom Kulebom. Razmotrili… »
Predsednik Vučić ugostio prvu damu Ukrajine Sa Olenom Zelenskom o jačanju veza dve države

Predsednik Vučić ugostio prvu damu Ukrajine Sa Olenom Zelenskom o jačanju veza dve države

Dnevnik 13.05.2024
BEOGRAD: Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku sa kojom je razgovarao o kulturnim vezama između dva naroda, kao i o humanitarnim pitanjima. Vučić je Zelenskoj zahvalio na poseti, kao i na jačanju veza… »
Vučić zahvalio prvoj dami Ukrajine na poseti i jačanju veza sa Srbijom

Vučić zahvalio prvoj dami Ukrajine na poseti i jačanju veza sa Srbijom

Novi magazin 13.05.2024
Zahvalio sam prvoj dami Ukrajine na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim vremenima, objavio je danas predsednik Srbije Aleksandar Vučić posle sastanka sa supugom ukrajinskog predsednika Olenom Zelenskom. „Razgovarali smo o… »
Vučić razgovarao sa Zelenskom o jačanju veza dve države i humanitarnim pitanjima

Vučić razgovarao sa Zelenskom o jačanju veza dve države i humanitarnim pitanjima

Euronews 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić primio je danas prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku sa kojom je razgovarao o kulturnim vezama između dva naroda, kao i o humanitarnim pitanjima. Vučić je Zelenskoj zahvalio na poseti, kao i na jačanju veza sa… »
Vučić sa prvom damom Ukrajine: Srbija spremna da pruži pomoć u vidu neophodnih sredstava

Vučić sa prvom damom Ukrajine: Srbija spremna da pruži pomoć u vidu neophodnih sredstava

Insajder 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić zahvalio se prvoj dami Ukrajine Oleni Zelenskoj na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u ovim, kako je naveo, teškim vremenima. 'Razgovarali smo o kulturnim vezama između naših naroda, kao i o humanitarnim… »
Vučić sa Olenom Zelenski: "Zahvalan sam na poseti i jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim vremenima"

Vučić sa Olenom Zelenski: "Zahvalan sam na poseti i jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim vremenima"

Blic 13.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku. Zahvalio sam prvoj dami Ukrajine Oleni Zelenskoj na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim vremenima - naveo je Vučić, pa dodao: - Razgovarali… »
„Srbija će pomoći onima kojima je to najpotrebnije“: Vučić nakon sastanka sa prvom damom Ukrajine

„Srbija će pomoći onima kojima je to najpotrebnije“: Vučić nakon sastanka sa prvom damom Ukrajine

Danas 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić je na današnjem sastanku sa prvom damom Ukrajine Olenom Zelenski poručio da je Srbija spremna da pruži pomoć onima kojima je to najpotrebnije i poželeo da „se mir što pre vrati u svaki dom“. „Zahvalio sam… »
Predsednik Vučić sa olenom Zelenski: Zahvalio prvoj dami Ukrajine na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom

Predsednik Vučić sa olenom Zelenski: Zahvalio prvoj dami Ukrajine na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom

Kurir 13.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je danas prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku. "Zahvalio sam prvoj dami Ukrajine Oleni Zelenskoj na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim vremenima. Razgovarali smo o kulturnim vezama… »
Vučić se sastao sa Olenom Zelenskom: Razgovarali smo o kulturnim vezama između naših naroda FOTO

Vučić se sastao sa Olenom Zelenskom: Razgovarali smo o kulturnim vezama između naših naroda FOTO

B92 13.05.2024
Predsednik Republike Srbije Aleksandar Vučić primio je prvu damu Ukrajine Olenu Zelensku. Vučić se nakon sastanka oglasio na svom Instagram nalogu. "Zahvalio sam prvoj dami Ukrajine na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u ovim teškim… »
Vučić sa Olenom Zelenskom: Poželeo sam da se mir što pre vrati u svaki dom

Vučić sa Olenom Zelenskom: Poželeo sam da se mir što pre vrati u svaki dom

RTS 13.05.2024
Predsednik Srbije Aleksandar Vučić sastao se sa suprugom predsednika Ukrajine Olenom Zelenskom. Predsednik Srbije Aleksandar Vučić naveo je na Instagramu da je zahvalio prvoj dami Ukrajine Oleni Zelenskoj na poseti, kao i na jačanju veza sa Srbijom u… »

Vesti dana »