Povezane vesti

Stižu novosti iz Sevilje: Ceca Ražnatović saopštila najvažnije vesti o Anastasiji

Stižu novosti iz Sevilje: Ceca Ražnatović saopštila najvažnije vesti o Anastasiji

Svet & Skandal 13.05.2024
Cecina ćerka se vraća na muzičku scenu, govorkanja sve jača Folk diva Ceca Ražnatović progovorila je velikom uspehu koji je postigao njen sin Veljko Ražnatović, a tada ga je podsetimo, bodrila iz prvih redova, a kada je odneo pobedu, rasula se na… »
"Rekla sam mu - Znaš, učinio si me jako ponosnom": Ceca nikad emotivnije o Veljku i suzama nakon meča: "Godinama se trudio…

"Rekla sam mu - Znaš, učinio si me jako ponosnom": Ceca nikad emotivnije o Veljku i suzama nakon meča: "Godinama se trudio…

Blic 13.05.2024
Folk diva Svetlana Ceca Ražnatović još jednom je dokazala da je neko gde god da se pojavi okupi na hiljade fanova, pa je tako bilo i 11. maja kada je održala koncert u Hali sportova u Kruševcu. Ceca je, inače, poslednji put pevala je u Kruševcu u… »
Nikad emotivniji intervju cece o veljku i suzama posle meča! Pevačica otvorila dušu, pa odbrusila: Ja nisam Anastasiji...

Nikad emotivniji intervju cece o veljku i suzama posle meča! Pevačica otvorila dušu, pa odbrusila: Ja nisam Anastasiji...

Kurir 13.05.2024
Folk diva Ceca Ražnatović progovorila je velikom uspehu koji je postigao njen sin Veljko Ražnatović, a tada ga je podsetimo, bodrila iz prvih redova, a kada je odneo pobedu, rasula se na komade. - Jeste osvojio je bronzanu medelju na Evropskom… »

Vesti dana »