Povezane vesti

Žiru na kraju sezone napušta Milan

Žiru na kraju sezone napušta Milan

Sportski žurnal 13.05.2024
Žiru je u Milan stigao 2021. godine iz engleskog Čelzija. Francuski fudbaler i napadač Milana Olivije Žiru na kraju sezone će napustiti italijansku ekipu, objavio je danas na društvenoj mreži X. - Odigraću svoja poslednja dva meča sa Milanom… »
Žiru se oprostio od Milana, karijeru nastavlja u MLS

Žiru se oprostio od Milana, karijeru nastavlja u MLS

Sport klub 13.05.2024
Najavljeno je pre nekog vremena da će na kraju sezone Olivije Žiru preko okeana, a sam igrač je objavio da ostaje pri odluci i da je sve već rešeno. „Tu sam da vam kažem da će naredne dve utakmice biti moje poslednje u Milanu. Karijeru ću… »
Žiru se biranim rečima oprostio od Milana, napušta i Evropu

Žiru se biranim rečima oprostio od Milana, napušta i Evropu

Sportske.net 13.05.2024
Olivije Žiru se danas i zvanično oprostio od Milana. Francuzu ovog leta ističe ugovor i on će kao slobodan pojačati Los Anđeles. On je došao na mala vrata, a odlazi kao legenda jer je postigao 48 golova i dodao 20 asistencija, te je osvojio… »
Žiru na kraju sezone napušta Milan

Žiru na kraju sezone napušta Milan

Danas 13.05.2024
Francuski fudbaler i napadač Milana Olivije Žiru na kraju sezone će napustiti italijansku ekipu, objavio je danas na društvenoj mreži X. „Odigraću svoja poslednja dva meča sa Milanom. Nastaviću karijeru u šampionatu Severne Amerike“, izjavio… »
Žiru napušta Milan: "Idem u SAD" VIDEO

Žiru napušta Milan: "Idem u SAD" VIDEO

B92 13.05.2024
Francuski fudbaler i napadač Milana Olivije Žiru na kraju sezone će napustiti italijansku ekipu, objavio je na društvenoj mreži X. "Odigraću svoja poslednja dva meča sa Milanom. Nastaviću karijeru u šampionatu Severne Amerike", izjavio je on u… »

Vesti dana »