Povezane vesti

Melinda Gejts napušta fondaciju koja nosi njeno ime i ime njenog bivšeg supruga, Bila

Melinda Gejts napušta fondaciju koja nosi njeno ime i ime njenog bivšeg supruga, Bila

Novi magazin 13.05.2024
Melinda Gejts, koja je na čelu jedne od najuticajnijih filantropskih fondacija na svetu, objavila je danas da će je napustiti. Tu organizaciju zvanu Fondacija Bila i Melinde Gejts osnovala je sa sada bivšim suprugom Bilom 2000. godine. Kako je navela… »
Melinda Gejts napustila Fondaciju Bil i Melinda Gejts

Melinda Gejts napustila Fondaciju Bil i Melinda Gejts

N1 Info 13.05.2024
Melinda Frenč Gejts izjavila je u da se povlači sa mesta kopredsedavajuće Fondacije Bila i Melinde Gejts. Njen poslednji radni dan u fondaciji biće 7. jun, prema njenom postu na X-u. „Ovo nije odluka koju sam donela olako. Neizmerno sam ponosna na… »
"Ovo nije odluka do koje sam došla olako": Šok - Bivša žena Bila Gejtsa se povlači iz Fondacije

"Ovo nije odluka do koje sam došla olako": Šok - Bivša žena Bila Gejtsa se povlači iz Fondacije

Mondo 13.05.2024
Melinda Frenč Gejts se povlači iz Fondacije Bila i Melinde Gejts. Melinda Frenč Gejts se povlači iz Fondacije Bila i Melinde Gejts. Melinda Frenč Gejts, bivša supruga Bila Gejtsa, saopštila je danas da će podneti ostavku na mesto… »
Melinda Frenč Gejts se povlači iz Fondacije

Melinda Frenč Gejts se povlači iz Fondacije

Telegraf 13.05.2024
Bivša supruga osnivača Majkrostofta je rekla da planira da napusti Fondaciju Bila i Melinde Gejts 7. juna i da će u bliskoj budućnosti otkriti više o svojim budućim dobrotvornim planovima. Melinda Frenč Gejts, bivša supruga Bila Gejtsa… »

Vesti dana »