Povezane vesti

Policija u domu lune Đogani i marka miljkovića! Bukti haos u njihovoj zgradi, otkriveni šok detalji: Ja ću da odgovaram za…

Policija u domu lune Đogani i marka miljkovića! Bukti haos u njihovoj zgradi, otkriveni šok detalji: Ja ću da odgovaram za…

Kurir 13.05.2024
Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke, snimio je kako u njihov dom dolaze pripadnici policije. - Sad ćemo sve lepo da snimimo, i da mi to lepo objavimo! Stan gore iznad mene je nesavesno, bez kakvog… »
Policija došla u stan Lune i Marka! Dogodio se incident: Miljković sve snimio i u besu objavio, ljudi šokirani

Policija došla u stan Lune i Marka! Dogodio se incident: Miljković sve snimio i u besu objavio, ljudi šokirani

Telegraf 13.05.2024
Evo šta se dogodilo. Policija je danas posetila dom rijaliti para, Lune Đogani i Marka Miljkovića. Kako je Marko zabeležio, a potom i objavio na svom kanalu "Sikter Shorts", imali su problem sa komšijama koje žive iznad njih. - Sad ćemo lepo sve da… »
Marko Miljković završio u Urgentnom centru: Policija se ne odvaja od njega

Marko Miljković završio u Urgentnom centru: Policija se ne odvaja od njega

Telegraf 13.05.2024
Navodno, rijaliti igrač tamo je već četiri sata. Rijaliti igrač Marko Miljković našao se u centru skandala, zbog sukoba sa komšijama. Kako Informer prenosi, Miljković je odveden u Urgentni centar u pocepanoj majici, navodno sa lisicama na rukama… »
Marko Miljković sa lisicama na rukama u Urgentnom! Sav pocepan, policija ga smiruje, a on viče "slikajte me"!

Marko Miljković sa lisicama na rukama u Urgentnom! Sav pocepan, policija ga smiruje, a on viče "slikajte me"!

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković uslikan je u Urgantnom centru! Marko Miljković uslikan je u Urgantnom centru! Marko Miljković je uslikan u Urgentnom centru u pratnji dva policjaca. Miljković je vidno besan, a policajci sve vreme pokušavaju da ga smire dok čeka… »
"Dobio sam batine!" Marko Miljković vrišti na sav glas u Urgentnom centru: Nisam pio vodu četiri sata! Kurir na licu mesta

"Dobio sam batine!" Marko Miljković vrišti na sav glas u Urgentnom centru: Nisam pio vodu četiri sata! Kurir na licu mesta

Kurir 13.05.2024
Marko Miljković, doveden je u Urgentni centar u pratnji dva policajca u pocepanoj majici, sa lisicama na rukama, vidno besan. Ekipa Kurira došla je do Urgentnog centra, gde smo zatekli Miljkovića, nakon drame na Bežanijskoj kosi. - Gledajte mi ruke… »
"Vode me u lazu da testiraju da li sam normalan" Marko vikao u Urgentnom, spominjao preglede na Jutjubu?

"Vode me u lazu da testiraju da li sam normalan" Marko vikao u Urgentnom, spominjao preglede na Jutjubu?

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković nalazi se u Urgentnom centru u pratnji policajaca. Marko Miljković nalazi se u Urgentnom centru u pratnji policajaca Marko Miljković, rijaliti učesnik, jutjuber i suprug Lune Đogani, i dalje se nalazi u Urgentnom centru u koji ga je… »
Otkrivamo zbog čega je priveden marko Miljković! Nakon drame na Bežanijskoj kosi, odveden u Urgentni - ovo su svi šok…

Otkrivamo zbog čega je priveden marko Miljković! Nakon drame na Bežanijskoj kosi, odveden u Urgentni - ovo su svi šok…

Kurir 13.05.2024
Marko Miljković trenutno se nalazi u Urgentom centru gde je došao u pratnji policije. Kako Kurir saznaje, on je priveden zbog narušavanja javnog reda i mira. Miljkovic u Urgentnom ne prestaje da viče, dok čeka dodatne analize. - Gledajte mi ruke sve… »
"Dobio sam batine, ruke su mi u modricama" Marko Miljković o svađi s komšijama - Javite ženi da sam dobro!

"Dobio sam batine, ruke su mi u modricama" Marko Miljković o svađi s komšijama - Javite ženi da sam dobro!

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković se oglasio iz Urgentnog centra. Marko Miljković se oglasio iz Urgentnog centra Marko Miljković, doveden je u Urgentni centar u pratnji dva policajca u pocepanoj majici, sa lisicama na rukama, vidno besan. "Gledajte mi ruke sve su u… »
Marko Miljković sa lisicama doveden u Urgentni centar u pratnji policije! Lunin muž urla iz petnih žila: 4 sata me drže…

Marko Miljković sa lisicama doveden u Urgentni centar u pratnji policije! Lunin muž urla iz petnih žila: 4 sata me drže…

Kurir 13.05.2024
Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke, pre par sati je snimio kako u njihov dom dolaze pripadnici policije, a sada je u pratnji policije doveden u Urgentni centar! Naime, Marko Miljković je uslikan u… »
Evo kakve povrede ima Marko Miljković! Otkriveno zašto je primljen u Urgentni centar u pratnji policije

Evo kakve povrede ima Marko Miljković! Otkriveno zašto je primljen u Urgentni centar u pratnji policije

Kurir 13.05.2024
Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke na Bežanijskoj kosi u Beogradu, snimio je kako u njihov dom dolaze pripadnici policije. Naime, Marko se žalio na stanare koji žive iznad njih, jer su mu na terasu… »
„Prosipali su pomije po mojoj terasi, a onda sam ja kupio 30 jaja i bacao“: Policija upala u stan Lune i Marka –…

„Prosipali su pomije po mojoj terasi, a onda sam ja kupio 30 jaja i bacao“: Policija upala u stan Lune i Marka –…

Nova 13.05.2024
Marko miljković i Luna Đogani upoznali su se u jednom rijalitiju, a potom su se i venčali i dobili dve ćerke. Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke, snimio je kako u njihov dom dolaze pripadnici policije… »
Policija u stanu lune Đogani! Marko Miljković bacao jaja na komšijsku terasu - "Ja da čistim njihove pomije?"

Policija u stanu lune Đogani! Marko Miljković bacao jaja na komšijsku terasu - "Ja da čistim njihove pomije?"

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković otkrio zašto su pripadnici policije u njegovom domu. Marko Miljković otkrio zašto su pripadnici policije u njegovom domu Jutjuber Marko Miljković, koji živi sa suprugom Lunom Đogani i njihove dve ćerke, snimio je kako u njihov dom… »

Vesti dana »