Povezane vesti

Ekskluzivne fotografije! Marka Miljkovića policija u lisicima odvodi iz urgentnog centra! (foto)

Ekskluzivne fotografije! Marka Miljkovića policija u lisicima odvodi iz urgentnog centra! (foto)

Kurir 13.05.2024
Ekipa Kurira trenutno se nalazi u Urgentnom centru gde smo uslikali Marka Miljkovića kojeg policija u lisicama odvodi. Miljković je u Urgentni centar doveden u pratnji dva policajca u pocepanoj majici, sa lisicama na rukama, vidno besan. Kako Kurir… »
Progovorio komšija kojem je Marko bacio jaja na terasu: "Problematičan je, kućni savet ga je prijavio" Otkrio detalje drame

Progovorio komšija kojem je Marko bacio jaja na terasu: "Problematičan je, kućni savet ga je prijavio" Otkrio detalje drame

Kurir 13.05.2024
Marko Miljković priveden je i odveden najpre u Urgentni centar, a potom i na pregled u bolnicu “Laza Lazarevic” gde se sve vreme nalazila i ekipa Kurira. Za to vreme njegove komšije sa kojima se žestoko posvađao, sređivali su haos koji im je… »
Kurir u komšiluku Marka Miljkovića i Lune đogani! Evo šta smo zatekli na licu mesta, prizor će vas šokirati (foto)

Kurir u komšiluku Marka Miljkovića i Lune đogani! Evo šta smo zatekli na licu mesta, prizor će vas šokirati (foto)

Kurir 13.05.2024
Marko Miljković priveden je i odveden najpre u Urgentni centar, a potom i na pregled u bolnicu “Laza Lazarevic” gde se sve vreme nalazi i ekipa Kurira. Za to vreme njegove komšije sa kojima se žestoko posvađao, sređivali su haos koji im je… »
Marko Miljković napustio bolnicu "Laza Lazarević"! Drao se i pravio haos, a onda ga odveli (foto)

Marko Miljković napustio bolnicu "Laza Lazarević"! Drao se i pravio haos, a onda ga odveli (foto)

Kurir 13.05.2024
Rijaliti igrač i jutjuber, Marko Miljković, posle napuštanja Urgentnog centra u pratnji policije je odveden u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" na pregled, a nakon detaljnog pregleda je napustio bolnicu. Vidno besan, po izlasku… »
Evo šta je luna radila u trenutku kad je došla policija! Marko besneo, a ovako se ponašala influenserka

Evo šta je luna radila u trenutku kad je došla policija! Marko besneo, a ovako se ponašala influenserka

Kurir 13.05.2024
Bivši zadrugar i Jutjuber Marko Miljković, nekoliko sati je proveo u Urgentnom centru gde je doveden sa lisicama na rukama u pratnji policije, a sada je odveden u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" na pregled. Nekoliko sati pre nego… »
"Hoće da me naprave ludim!" Marko Miljković napustio bolnicu Laza Lazarević! Ispred se drao, pa ga opet odveli

"Hoće da me naprave ludim!" Marko Miljković napustio bolnicu Laza Lazarević! Ispred se drao, pa ga opet odveli

Telegraf 13.05.2024
Telegraf na licu mesta. Rijaliti igrač i jutjuber, Marko Miljković, napustio je bolnicu "Laza Lazarević". I dalje vidno besan, po izlasku je poručio: - Ja im plate dajem, a oni hoće da me naprave ludim - poručio je Marko Miljković, a potom je opet… »
Telegraf ispred zgrade Lune i Marka! Zatekli smo komšije s kojima se sukobio, pogledajte šta su radili

Telegraf ispred zgrade Lune i Marka! Zatekli smo komšije s kojima se sukobio, pogledajte šta su radili

Telegraf 13.05.2024
Miljković je iz Urgentnog sproveden u bolnicu dr Laza Lazarević. Ekipa Telegrafa nalazi se i ispred zgrade Lune i Marka Miljkovića, u kojoj je pre nekoliko sati došlo do frke između Marka i komšija iz stana iznad njihovog. U stanu Miljkovića je… »
Pogledajte na šta liči prostor ispred zgrade Marka Miljkovića nakon sukoba s komšijama: A od Lune ni glasa

Pogledajte na šta liči prostor ispred zgrade Marka Miljkovića nakon sukoba s komšijama: A od Lune ni glasa

Telegraf 13.05.2024
Telegraf na licu mesta. Ekipa Telegrafa nalazi se ispred zgrade rijaliti para, Lune Đogani i Marka Miljkovića, u kojoj je pre nekoliko sati došlo do frke između bivšeg zadrugara i komšija iz stana iznad njihovog. Kako je Marko rekao, komšije su… »
Marko Miljković odveden na pregled u bolnicu "Laza Lazarević"! Urla na sav glas, a evo šta je uradio kad nas je video…

Marko Miljković odveden na pregled u bolnicu "Laza Lazarević"! Urla na sav glas, a evo šta je uradio kad nas je video…

Kurir 13.05.2024
Marko Miljković napustio je Urgentni centar u pratnji policije, a kako Kurir dalje saznaje, poznati jutjuber je odveden u Kliniku za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević" na pregled. Od njega se i dalje ne odvajaju policajci. On urla na sav glas… »
Marka miljkovića odveli u "lazu"! Policija ga s lisicama sprovodi na psihijatriju - Kad me puste na***aću im se majke!

Marka miljkovića odveli u "lazu"! Policija ga s lisicama sprovodi na psihijatriju - Kad me puste na***aću im se majke!

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković odvežen u psihijatrijsku bolnicu iz Urgentnog centra. Marko Miljković odvežen u psihijatrijsku bolnicu iz Urgentnog centra Marko Miljković, rijaliti učesnik, uhapšen je večeras nakon haosa sa komšijom na Bežanijskoj kosi. Marko… »
Marko urlao u "lazi": Isplivao snimak Marka Miljkovića iz bolnice - policajac se ne odvaja od njega!

Marko urlao u "lazi": Isplivao snimak Marka Miljkovića iz bolnice - policajac se ne odvaja od njega!

Mondo 13.05.2024
Marko Miljković snimljen u ulazu u bolnicu za psihijatrijske bolesti! Marko Miljković snimljen u ulazu u bolnicu za psihijatrijske bolesti! Jutjuber i bivši učesnik rijalitija Marko Miljković, uhapšen je večeras nakon svađe sa komšijom na… »
Ekskluzivan snimak! Marka Miljkovića policija odvodi iz Urgentnog, on psuje i preti: "Kad me puste..."

Ekskluzivan snimak! Marka Miljkovića policija odvodi iz Urgentnog, on psuje i preti: "Kad me puste..."

Telegraf 13.05.2024
Drama se nastavlja... Rijaliti igrač Marko Miljković napustio je Urgentni centar, kako ekskluzivno saznajemo. Policija ga je ispratila do kola, a Miljković je, vidno nervozan, psovao i pretio. - Za 60 jaja, smejurija! Idem još 60 da kupim kad me… »
Marka Miljkovića odveli u Lazu Lazarevića: Ekskluzivne slike sa klinike, evo šta se dešava na klinici

Marka Miljkovića odveli u Lazu Lazarevića: Ekskluzivne slike sa klinike, evo šta se dešava na klinici

Telegraf 13.05.2024
Telegraf na licu mesta. Zvezda rijalitija "Zadruga" i "Veliki brat", Marko Miljković, odveden je policijskim kolima u ustanovu za psihijatrijske bolesti "Dr Laza Lazarević". Kako smo pisali, policija ga je izvela iz Urgentnog centra, a Miljković je… »

Vesti dana »