Povezane vesti
Studija: Otkriveno 12 gena koji izazivaju rak dojke kod žena afričkog porekla
Euronews 13.05.2024
Identifikovano je 12 gena koji mogu da izazovu rak dojke kod žena afričkog porekla, objavljeno je danas u časopisu Nature Genetics, nakon što je urađena velika studija medicinskog univerziteta Vanderbit u američkom gradu Nešvilu. Kako navodi Reuters, ovo… »
Dvanaest novootkrivenih gena za rak dojke, pronađenih kod žena afričkog porekla, mogu poboljšati procenu rizika
Blic 13.05.2024
Dvanaest gena za rak dojke identifikovanih kod žena afričkog porekla u velikoj studiji objavljenoj u ponedeljak moglo bi jednog dana pomoći da se bolje predvidi njihov rizik od bolesti i istakne potencijalne razlike u riziku od žena evropskog porekla… »
Vesti dana »
Drugi dan male mature: Osmaci danas od 9 sati na testu iz matematike, sutra polažu izborni predmet
Blic pre 32 minutajoš 58 povezanih
NIS dobio novu posebnu licencu Ministarstva finansija SAD za nastavak rada do 1. jula
RTV pre 2 satajoš 26 povezanih
Breskvica o Rikiju Martinu i novom dečku biznismenu: "Došla sam da pokupim cake"
Mondo pre 33 minutajoš 28 povezanih
(Video) "Još uvek se oporavlja od povreda" Tramp se Makronu smejao sve u šesnaest da ga žena tuče, a sada se sreo sa njom: Svi gledaju u jedan detalj
Blic pre 1 satjoš 64 povezane
Poraz odmah na startu! Kecmanović eliminisan u prvom kolu turnira u Haleu
Kurir pre 1 satjoš 30 povezanih


