Povezane vesti

Otac i sin napali advokata nakon ročišta Polomili mu vilicu: "Sve se dogodilo nakon rasprave u hodniku"

Otac i sin napali advokata nakon ročišta Polomili mu vilicu: "Sve se dogodilo nakon rasprave u hodniku"

Kurir 14.05.2024
Težak incident dogodio se u prostorijama Osnovnog suda u Beranama kada je napadnut advokat Aleksandar Simonović, koji je rekao da mu je, nakon pregleda u beranskoj bolnici, konstatovan prelom donje vilice. Beranska policija uhapsila je dve osobe zbog… »
Advokatu pukla vilica: Batinašima iz Petnjice tužilac odredio zadržavanje

Advokatu pukla vilica: Batinašima iz Petnjice tužilac odredio zadržavanje

Večernje novosti 14.05.2024
TUŽITELjKA u Osnovnom državnom tužilaštvu u Beranama, Jadranka Mićović, odredila je juče nakon saslušanja zadržavanje do 72 sata ocu i sinu Denisu (47) i Eldinu (18) Adroviću iz Petnjice, osumnjičenima za nasilničko ponašanje i nanošenje… »
Uhapšeni otac i sin zbog napada na advokata Simonovića: Sumnja se da su mu u sudu slomili vilicu

Uhapšeni otac i sin zbog napada na advokata Simonovića: Sumnja se da su mu u sudu slomili vilicu

Telegraf 14.05.2024
Advokat, kojem je u jučerašnjem napadu polomljena vilica, rekao je ranije da su ga, posle završenog ročista o alimentaciji, napali otac i sin. U Crnoj Gori uhapšeni su D.A. (47) i E.A. (18), koji se sumnjiče z a napad na advokata Aleksandra… »
Polomili mu vilicu usred suda! Otac i sin napali advokata posle ročišta: Nisam znao ni ko me je udario, u jednom trenutku sam…

Polomili mu vilicu usred suda! Otac i sin napali advokata posle ročišta: Nisam znao ni ko me je udario, u jednom trenutku sam…

Blic 14.05.2024
Težak incident dogodio se u prostorijama Osnovnog suda u Beranama kada je napadnut advokat Aleksandar Simonović, koji je rekao da mu je, nakon pregleda u beranskoj bolnici, konstatovan prelom donje vilice. Beranska policija uhapsila je dve osobe zbog… »
Otac i sin pretukli advokata! Polomili mu vilicu nakon ročišta u Crnoj Gori: Bio sam bez svesti

Otac i sin pretukli advokata! Polomili mu vilicu nakon ročišta u Crnoj Gori: Bio sam bez svesti

Mondo 14.05.2024
Otac i sin su, kako se sumnja, pretukli advokata u Crnoj Gori. Otac i sin su, kako se sumnja, pretukli advokata u Crnoj Gori. Težak incident dogodio se u prostorijama Osnovnog suda u Beranama kada je napadnut advokat Aleksandar Simonović, koji je rekao… »

Vesti dana »