Povezane vesti

Tonči Huljić o Evroviziji: "Civilizacija nam se urušava"

Tonči Huljić o Evroviziji: "Civilizacija nam se urušava"

B92 14.05.2024
Evrovizija je gotova, ali bura, skandali, komentari ne prestaju. Već mesecima unazad za glavnog favorita važio je Bejbi Lazanja iz Hrvatske sa pesmom "Rim Tim Tagi Dim" i nalazio se na prvom mestu za pobedu na kladionicama, međutim ipak je zauzeo drugo… »
Bejbi Lazanja neće

Bejbi Lazanja neće

B92 14.05.2024
Bejbi Lazanja je otkrio nakon drugog mesta na Evroviziju da li će se ponovo prijaviti na Doru, hrvatski izbor za evropsko takmičenje. "Ne bih, hvala. Možda kao autor, ali ovako sam ja sam ispunio svoje što sam mogao i za sad sam u redu", rekao je… »
"Ne znam uopšte odakle se pojavio taj Švajcarac, pesma mu je nikakva" Vlado Kalember i Tereza Kesovija opleli po Evroviziji…

"Ne znam uopšte odakle se pojavio taj Švajcarac, pesma mu je nikakva" Vlado Kalember i Tereza Kesovija opleli po Evroviziji…

Blic 14.05.2024
Predstavnik Švajcarske Nemo Metler osvojilo je prvo mesto u finalu "Evrovizije 2024". Već mesecima unazad za glavnog favorita na " Evroviziji 2024" važio je Baby Lasagna iz Hrvatske sa pesmom "Rim Tim Tagi Dim" i nalazio se na prvom mestu za pobedu na… »
"Civilizacija nam se urušava": Tonči Huljić se oglasio nakon što je predvideo da Hrvatska neće pobediti na Evroviziji…

"Civilizacija nam se urušava": Tonči Huljić se oglasio nakon što je predvideo da Hrvatska neće pobediti na Evroviziji…

Blic 14.05.2024
Predstavnik Švajcarske Nemo Metler osvojilo je prvo mesto u finalu "Evrovizije 2024". Već mesecima unazad za glavnog favorita na " Evroviziji 2024" važio je Baby Lasagna iz Hrvatske sa pesmom "Rim Tim Tagi Dim" i nalazio se na prvom mestu za pobedu na… »

Vesti dana »