Povezane vesti

"Udario me je behatonom. Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav": Nastavnik iz Bačke Palanke, koga je đak…

"Udario me je behatonom. Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav": Nastavnik iz Bačke Palanke, koga je đak…

Blic 14.05.2024
"Još sam otečen, stavljam obloge i pijem lekove. U petak po podne izašao sam iz bolnice, i evo me sada kod kuće. Ne znam šta da kažem i mislim o ovome što se desilo na radnom mestu. U oktobru bi trebalo da odem u penziju, i ne verujem da ću se do… »
"Udario me je behatonom. Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav": Nastavnik iz Bačke Palanke, koga je đak…

"Udario me je behatonom. Onesvestio sam se, a on me je šutirao. Bio sam sav krvav": Nastavnik iz Bačke Palanke, koga je đak…

Blic 14.05.2024
"Još sam otečen, stavljam obloge i pijem lekove. U petak po podne izašao sam iz bolnice, i evo me sada kod kuće. Ne znam šta da kažem i mislim o ovome što se desilo na radnom mestu. U oktobru bi trebalo da odem u penziju, i ne verujem da ću se do… »
Oglasio se pretučeni nastavnik iz Bačke Palanke, ispričao gnusne detalje prebijanja: Teško da ću ikad više ući u…

Oglasio se pretučeni nastavnik iz Bačke Palanke, ispričao gnusne detalje prebijanja: Teško da ću ikad više ući u…

Dnevnik 14.05.2024
Još sam otečen, stavljam obloge i pijem lekove. Kada uboji malo splasnu, moraću kod lekara na kontrolu, kaže pretučeni nastavnik S. Z. iz Bačke Palanke. - U petak po podne izašao sam iz bolnice, i evo me sada kod kuće. Ne znam šta da kažem i… »
"Ne verujem da ću se do penzije vraćati u učionicu": Profesor kog je učenik pretukao u školi o incidentu

"Ne verujem da ću se do penzije vraćati u učionicu": Profesor kog je učenik pretukao u školi o incidentu

Mondo 14.05.2024
Pretučen nastavnik iz Bačenke Planke nalazi se u jako lošem stanju posle incidenta u školi. Pretučen nastavnik iz Bačenke Planke nalazi se u jako lošem stanju posle incidenta u školi. Nastavnik praktične nastave u bačkopalanačkoj Tehničkoj… »

Vesti dana »

Hezbolah gađao severni Izrael sa 140 raketa

Hezbolah gađao severni Izrael sa 140 raketa

Politika pre 11 minutajoš 85 povezanih
Preminula glumica Radmila Živković

Preminula glumica Radmila Živković

RTS pre 6 satijoš 27 povezanih
Bejrut na udaru, Liban na ivici rata

Bejrut na udaru, Liban na ivici rata

RTS pre 41 minutajoš 25 povezanih