Povezane vesti

Progovorila majka osumnjičenog za ubistvo specijalca: "Rekla sam da se ne svađaju, a onda je odjeknuo pucanj"

Progovorila majka osumnjičenog za ubistvo specijalca: "Rekla sam da se ne svađaju, a onda je odjeknuo pucanj"

Telegraf 14.05.2024
Obojica su stali jer je uska ulica, i krenulo je ko će prvi da prođe. Onda su izašli iz kola i počeli da se svađaju. Rekla sam obojici da prestanu, ispričala je majka osumnjičenog za ubistvo. Albanska policija, koja intenzivno traga za ubicom… »
Albanskom specijalcu pucao u glavu: Sve počelo kao svađa u saobraćaju, a onda je policajca likvdirao pred svojom majkom

Albanskom specijalcu pucao u glavu: Sve počelo kao svađa u saobraćaju, a onda je policajca likvdirao pred svojom majkom

Kurir 14.05.2024
A. M. (23), koji se sumnjiči da je juče u jednom selu kod Fjera hladnokrvno pucao u glavu pripadniku specijalnih jedinica albanske policije nakon svađe u saobraćaju, ubistvo je počinio naočigled svoje majke. Kako javljaju mediji, majka osumnjičenog… »
Užasan zločin posle saobraćajne svađe Pred majkom pucao specijalcu u glavu

Užasan zločin posle saobraćajne svađe Pred majkom pucao specijalcu u glavu

Dnevnik 14.05.2024
A. M. (23), koji se sumnjiči da je juče u jednom selu kod Fjera hladnokrvno pucao u glavu pripadniku specijalnih jedinica albanske policije nakon svađe u saobraćaju, ubistvo je počinio naočigled svoje majke. Kako javljaju mediji, majka osumnjičenog… »
Pred majkom pucao specijalcu u glavu: Albanac likvidiran u podne nasred ulice, samo što je krenuo na posao

Pred majkom pucao specijalcu u glavu: Albanac likvidiran u podne nasred ulice, samo što je krenuo na posao

Telegraf 14.05.2024
Osumnjičeni je u trenutku zločina bio sa majkom. Nakon pucnjave kamere su ga snimile kako sa majkom u automobilu odlazi do kuće svog ujaka, koja je udaljena oko 4 kilometara od kobne raskrsnice, rekao je izvor. A. M. (23), koji se sumnjiči da je juče… »

Vesti dana »