Povezane vesti

"Trenutak sa mojom kraljicom": Sergej Trifunović objavio sliku venčanja iz crkve, jedan potez govori sve!

"Trenutak sa mojom kraljicom": Sergej Trifunović objavio sliku venčanja iz crkve, jedan potez govori sve!

Mondo 14.05.2024
Sergej Trifunović je u 52. godini rešio da završi sa statusom večitog neženje. Sergej Trifunović je u 52. godini rešio da završi sa statusom večitog neženje. Sergej Trifunović je u 52. godini prvi put stao na "ludi kamen", i izgovorio… »
"Trenutak sa mojom kraljicom": Sergej Trifunović objavio fotku sa crkvenog venčanja, a ovim potezom pokazao koliko voli…

"Trenutak sa mojom kraljicom": Sergej Trifunović objavio fotku sa crkvenog venčanja, a ovim potezom pokazao koliko voli…

Kurir 14.05.2024
Glumac Sergej Trifunović pre dva dana je stao na "ludi kamen" sa Isidorom Miljanović. Sergej je sada, na svom Instagram profilu, objavio fotografiju sa crkvenog venčanja koje je održano u krugu porodice i najbližih prijatelja. Trenutak sa mojom… »
"Mlada kao dončić" Zavirite na tajno venčanje Sergeja Trifunovića sa 23 godine mlađom Isidorom: Bacila bidermajer, svi u…

"Mlada kao dončić" Zavirite na tajno venčanje Sergeja Trifunovića sa 23 godine mlađom Isidorom: Bacila bidermajer, svi u…

Kurir 14.05.2024
Poznati glumac Sergej Trifunović prvi put u 52. godini izgvovorio je sudbonosno "da" svojoj 23 godina mlađoj Isidori Miljanović. Venčanje je održano u strogoj tajnosti u Beogradu, a ekipa Kurira ispratila je novopečene mladence. Dramski umetnik… »
Jedini snimak sa venčanja Sergeja trifunovića! Glumac rekao "da" 23 godine mlađoj voditeljki

Jedini snimak sa venčanja Sergeja trifunovića! Glumac rekao "da" 23 godine mlađoj voditeljki

Mondo 14.05.2024
Sergej Trifunović podelio je snimak sa svog venčanja. Sergej Trifunović podelio je snimak sa svog venčanja. Srpski glumac Sergej Trifunović u 52. godini prvi put je stao na "ludi kamen" i izgovorio sudbonosno "da" 23 godine mlađoj Isidori, koju je… »
"Mlada kao Dončić": Prvi snimak sa tajnog venčanja Sergeja Trifunovića i lepe Isidore - Glumac podelio trenutak sa slavlja…

"Mlada kao Dončić": Prvi snimak sa tajnog venčanja Sergeja Trifunovića i lepe Isidore - Glumac podelio trenutak sa slavlja…

Blic 14.05.2024
Glumac Sergej Trifunović pre dva dana je stao na "ludi kamen" sa Isidorom Miljanović, o čemu ne prestaje da se priča i piše. Sergej je sada, na svom Instagram profilu, objavio snimak sa tajnog venčanja na kom vidimo Isidoru u venčanici u trenutku… »

Vesti dana »