Povezane vesti

Bane Jovanović i zvanično u izbornoj trci, odbačena lista Mome Stojanovića

Bane Jovanović i zvanično u izbornoj trci, odbačena lista Mome Stojanovića

Južne vesti 14.05.2024
Gradska izborna komisija proglasila je još jednu izbornu listu koja će se naći na glasačkom listiću za lokalne izbore u Nišu, a koju predvodi Branislav Jovanović. Lista Grupe građana “Niš li je” na čelu sa Momirom Stojanovićem odbačena je… »
Proglašena i lista “Dr Savo Manojlović – I ja sam Niš – Kreni-promeni”

Proglašena i lista “Dr Savo Manojlović – I ja sam Niš – Kreni-promeni”

Niške vesti 14.05.2024
Kao što je to bilo ranije najavljeno, nosilac liste i kandidat za gradonačelnika biće Vladimir Stanimirović, uzbunjivač, sociolog i stručni saradnik na Fakultetu umetnosti. Na listi se, sledećim redom, nalaze profesor niškog Pravnog fakulteta… »
Proglašena izborna lista "Kreni-promeni" u Nišu, prvi profesor Pravnog fakulteta

Proglašena izborna lista "Kreni-promeni" u Nišu, prvi profesor Pravnog fakulteta

Južne vesti 14.05.2024
Osam dana nakon što su saopštili da će učestvovati i na lokalnim izborima u Nišu 2. juna, Republička izborna komisija objavila je listu “Dr Savo Manojlović - I ja sam Niš - Kreni-promeni”. Oni će na listiću biti pod brojem osam. Kako su… »
Dve liste u Nišu još "na čekanju", a proglašene još dve

Dve liste u Nišu još "na čekanju", a proglašene još dve

Južne vesti 14.05.2024
Gradska izborna komisija u Nišu proglasila je još dve izborne liste za predstojeće lokalne izbore - pod rednim brojem 8. na listiću će biti lista "Dr Savo Manojlović – I ja sam Niš – Kreni-promeni“, a pod brojem 9. lista "Ujedinjeni za selo i… »
Sedam listi proglašeno u Nišu, još pet čeka odluku Gradske izborne komisije

Sedam listi proglašeno u Nišu, još pet čeka odluku Gradske izborne komisije

Jug press 14.05.2024
NIŠ U Nišu je do sada proglašeno 7 izbornih listi, čeka se još 5 Ukoliko Gradska izborna komisija bude prihvatila sve predate izborne liste, Nišlije i Nišlijke će na predstojećim lokalnim izborima moći da biraju između njih 12. Za sada je GIK… »
Koliki je pobednički potencijal „Srbije protiv sujete“?

Koliki je pobednički potencijal „Srbije protiv sujete“?

Nova 14.05.2024
A na jugu zemlje, u Nišu, predato je 12 izbornih lista. Sedam je već proglašeno, a za ostale četiri Komisija ima rok od 48 sati za proglašenje. Neki ocenjuju da za lokalne izbore u Nišu nedostaje ujedinjena lista pobedničkog potencijala koja bi se… »

Vesti dana »