Povezane vesti

"Bila je sva krvava i modra": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu: "Pretio joj je da će je…

"Bila je sva krvava i modra": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu: "Pretio joj je da će je…

Blic 14.05.2024
Julijanu R. (96) silovao je S. Z. (23) u beogradskom naselju Leštane 7. maja ove godine, a nesrećnu staricu pronašao je njen unuk Goran G. Goranova majka ispričala je detalje ovog gnusnog zločina. - Baka Julijana je i dalje u šoku. To je stara… »
"Bila je sva krvava i modra": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu: "Pretio joj je da će je…

"Bila je sva krvava i modra": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu: "Pretio joj je da će je…

Blic 14.05.2024
Julijanu R. (96) silovao je S. Z. (23) u beogradskom naselju Leštane 7. maja ove godine, a nesrećnu staricu pronašao je njen unuk Goran G. Goranova majka ispričala je detalje ovog gnusnog zločina. - Baka Julijana je i dalje u šoku. To je stara… »
"Rekao je da će je ubiti ako vrišti" Rođaka silovane starice (96) u Leštanima o jezivim detaljima zločina

"Rekao je da će je ubiti ako vrišti" Rođaka silovane starice (96) u Leštanima o jezivim detaljima zločina

Mondo 14.05.2024
Rođaka silovane starice u Leštanima je ispričala jezive detalje zločina. Rođaka silovane starice u Leštanima je ispričala jezive detalje zločina. J. R. (96) silovao je S. Z. (23) u beogradskom naselju Leštane 7. maja ove godine, a nesrećnu… »
"Dozivala sam pomoć, on mi je zapušio usta i bacio na krevet": Ženu (96) silovao četiri puta mlađi muškarac

"Dozivala sam pomoć, on mi je zapušio usta i bacio na krevet": Ženu (96) silovao četiri puta mlađi muškarac

Telegraf 14.05.2024
Po nalogu Višeg suda S.Z. (23) je određen pritvor do 30 dana. Srbija ne pamti gnusnije silovanje od onog koje se dogodilo 7. maja ove godine u jednom beogradskom naselju. Policija ga je za svega nekoliko sati rešila ovaj slučaj i uhapsila… »
"Moj sin je našao krvavu, plavu, uplakanu": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu

"Moj sin je našao krvavu, plavu, uplakanu": Rođaka bake (96) koju je silovao mladić (23) usred dana u Beogradu

Telegraf 14.05.2024
"Moj sin je posle krvnika došao samo 10, 15 minuta kasnije. Ne smem da zamislim šta bi bilo da ga je zatekao unutra. Dete bi mi otišlo na robiju..." Julijanu R. (96) silovao je S. Z. (23) u jednom beogradskom naselju 7. maja ove godine, a nesrećnu… »

Vesti dana »