Povezane vesti

SNS Vračar o predizbornim neregularnostima: Građani treba da znaju na kakve je prevare spreman deo opozicije

SNS Vračar o predizbornim neregularnostima: Građani treba da znaju na kakve je prevare spreman deo opozicije

Telegraf 14.05.2024
Opštinski odbor Vračar Srpske napredne stranke (SNS) saopštio je danas, povodom odluke Opštinske izborne komisije (OIK) gradske opštine Vračar koja je odbacila listu "Dr Savo Manojlović i ja sam Vračar - Kreni-promeni" zbog nepoštovanja propisa o… »
Reagovao SNS "Opozicioni fantomi na izborima"

Reagovao SNS "Opozicioni fantomi na izborima"

Alo 14.05.2024
Opštinski odbor Vračar Srpske napredne stranke reagovao je na izjave opozicije. "Opštinski odbor Vračar Srpske napredne stranke ovom prilikom saopštava javnosti nove neregularnosti dela opozicije i istovremeno demantujemo laži plasirane na račun… »
Ko je sve glasao za obaranje liste Sava Manojlovića na Vračaru

Ko je sve glasao za obaranje liste Sava Manojlovića na Vračaru

Nova 14.05.2024
Izborna komisija na Vračaru odbacila je listu Sava Manojlovića zbog nedostataka vezanih za rodnu ravnopravnost, odnosno zbog lošeg redosleda zastupljenosti polova na listi. Manojlović je i sam potvrdio da je ovo bila njegova greška i da snosi… »
Odbijena i lista Sava Manojlovića za Vračar – šta je obrazloženje Izborne komisije

Odbijena i lista Sava Manojlovića za Vračar – šta je obrazloženje Izborne komisije

N1 Info 14.05.2024
Odbijanje opozicionih lista na lokalnim izborima zakazanim za 2. jun, nastavlja se i u utorak. Prema najnovijim informacijama, odbijena je i lista "Dr Savo Manojlović - I ja sam Vračar - Kreni-promeni". Kako je navedeno u obrazloženju Izborne komisije… »
Zašto je odbijena lista Sava Manojlovića za Vračar

Zašto je odbijena lista Sava Manojlovića za Vračar

Nedeljnik 14.05.2024
Masovno odbijanje opozicionih lista na lokalnim izborima zakazanim za 2. jun, nastavlja se i u utorak. Prema najnovijim informacijama, odbijena je i lista „Dr Savo Manojlović – I ja sam Vračar – Kreni-promeni“, piše N1. Kako je navedeno u… »
Odbijena i lista Sava Manojlovića za Vračar – šta je obrazloženje Izborne komisije

Odbijena i lista Sava Manojlovića za Vračar – šta je obrazloženje Izborne komisije

Novi magazin 14.05.2024
Masovno odbijanje opozicionih lista na lokalnim izborima zakazanim za 2. jun, nastavlja se i u utorak. Prema najnovijim informacijama, odbijena je i lista "Dr Savo Manojlović - I ja sam Vračar - Kreni-promeni". Kako je navedeno u obrazloženju Izborne… »

Vesti dana »