Povezane vesti

Imam tri unuka, najsrećnija sam žena na svetu: Ceca puca od ponosa

Imam tri unuka, najsrećnija sam žena na svetu: Ceca puca od ponosa

Story 14.05.2024
Ceca ponosna zbog rođenja trećeg unuka. Bogdana i Veljko danas su dobili trećeg sina, kome su dali ime Isaija. - Slava Bogu! Rodio se moj treći sin Isaija - napisao je kratko Veljko koji je pre toga objavio fotografiju iz porodilišta. Bogdana se… »
Ceca Ražnatović se oglasila nakon rođenja unuka!

Ceca Ražnatović se oglasila nakon rođenja unuka!

Svet plus 14.05.2024
Bogdana Ražnatović, supruga Veljka Ražnatovića, donela je danas na svet , sina Isaiju, što je izazvalo veliku radost i uzbuđenje u Ražnatovićevom domu. Ponosna baka, Svetlana Ceca Ražnatović, nije mogla da sakrije svoju sreću zbog dolaska malog… »
Oglasila se Ceca nakon što je dobila trećeg unuka: Evo šta je imala da poruči

Oglasila se Ceca nakon što je dobila trećeg unuka: Evo šta je imala da poruči

Nova 14.05.2024
Supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, porodila se danas i na svet donela sina Isaijana. Popularna pevačica Svetlana Ceca Ražnatović danas je dobila trećeg unuka. Ovim povodom oglasila se pevačica, koja nije krila radost zbog dolaska… »
"Ovo je poseban dan u mom životu" Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja trećeg unuka! Evo šta je poručila ponosna…

"Ovo je poseban dan u mom životu" Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja trećeg unuka! Evo šta je poručila ponosna…

Kurir 14.05.2024
Supruga Veljka Ražnatovića, Bogdana Ražnatović, porodila se danas i na svet donela sina Isaija. Tim povodom oglasila se Svetlana Ceca Ražnatović, koja nije krila radost zbog dolaska malog Isaija na svet. - Presrećna sam, ovo je poseban dan u mom… »
"Tri unuka - ovo je najponosniji dan u mom životu": Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja Isaije

"Tri unuka - ovo je najponosniji dan u mom životu": Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja Isaije

Mondo 14.05.2024
Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja trećeg unuka! Evo šta je poručila ponosna baka. Oglasila se Ceca Ražnatović nakon rođenja trećeg unuka! Evo šta je poručila ponosna baka. Tim povodom oglasila se Svetlana Ceca Ražnatović, koja nije… »
Oglasila se ponosna Ceca, van sebe od sreće zbog rođenja 3. unuka: "Isaija je došao na svet, zdrava beba!"

Oglasila se ponosna Ceca, van sebe od sreće zbog rođenja 3. unuka: "Isaija je došao na svet, zdrava beba!"

Telegraf 14.05.2024
Velika radost u domu Ražnatovića. Ceca Ražnatović oglasila se nakon što je dobila 3. unuka, a njen sin Veljko trećeg sina. Iako je prvobitno bilo planirano da se dečak zove Iljan, Bogdana i Veljko ipak su mu dali ime Isaija. - Presrećna sam, ovo… »

Vesti dana »