Povezane vesti

Donald: Uvek sam uz Zvezdu, znam da će biti spektakularna proslava

Donald: Uvek sam uz Zvezdu, znam da će biti spektakularna proslava

Politika 14.05.2024
Nekadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Mičel Donald izjavio je danas da se rado seća vremena provedenog u „crveno-belom” dresu i pozvao navijače na proslavu 35. titule u istoriji kluba. Crvena zvezda će 25. maja na meču poslednjeg… »
Donald: Zvezda je na terenu pokazala da je najbolji tim u Srbiji

Donald: Zvezda je na terenu pokazala da je najbolji tim u Srbiji

Sportski žurnal 14.05.2024
“Uvek sam uz Zvezdu, znam da će biti spektakularna proslava”. Nekadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Mičel Donald izjavio je danas da se rado seća vremena provedenog u crveno-belom dresu i pozvao navijače na proslavu 35. titule u… »
Legenda kluba ne zaboravlja zvezdu: Još jedan bivši igrač se oglasio povodom titule

Legenda kluba ne zaboravlja zvezdu: Još jedan bivši igrač se oglasio povodom titule

Večernje novosti 14.05.2024
Nekadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Mičel Donald izjavio je danas da se rado seća vremena provedenog u "crveno-belom" dresu i pozvao je navijače na proslavu 35. titule u istoriji kluba. FOTO: N. Paraušić Donald je igrao za Crvenu… »
Mičel Donald pomno prati Zvezdu: Posebno pamti proslavu titule!

Mičel Donald pomno prati Zvezdu: Posebno pamti proslavu titule!

Hot sport 14.05.2024
Bio je deo tima koji je vratio Zvezdu na Evropsku scenu. Prvi stranac kapiten u istoriji Crvene zvezde i apsolutni miljenik navijača je Mičel Donald koji se uvek rado seća vremena provedenog u crveno-belom dresu, ali i ovim putem poziva zvezdaše na… »
Donald ne zaboravlja: Uvek sam uz Zvezdu

Donald ne zaboravlja: Uvek sam uz Zvezdu

Sport klub 14.05.2024
Nekadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Mičel Donald rekao je da se rado seća vremena provedenog u "crveno-belom" dresu i pozvao navijače na proslavu 35. titule. Crvena zvezda će 25. maja na meču poslednjeg, 37. kola Superlige Srbije… »

Vesti dana »