Povezane vesti

Nakon pritiska opozicije Memić podnio ostavku – Grad se zadužuje sa još 300 miliona dinara

Nakon pritiska opozicije Memić podnio ostavku – Grad se zadužuje sa još 300 miliona dinara

Sandžak press 14.05.2024
Ministart turizma i omladine Husein Memić podnio je ostavku na poziciji odbornika, nakon što su svi opozicioni odbornici izrazili protest zbog njegovog učešća u radu na današnjoj sjednici Skupštine Grada Novog Pazara. On je za skupštinskom… »
Ministar Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

Ministar Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

Sandžak haber 14.05.2024
Ministar turizma i omladine, Husein Memić, podneo je ostavku na odborničku poziciju u Skupštini Novog Pazara. On je, zbog nespojivosti ministarske i odborničke funkcije ostavku podneo na današnjem zasedanju Skupštine. -Ja sam ministar svih građana… »
Ministar Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

Ministar Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

IndeksOnline 14.05.2024
Ministar turizma i omladine, Husein Memić, podneo je ostavku na odborničku poziciju u Skupštini Novog Pazara. On je, zbog nespojivosti ministarske i odborničke funkcije ostavku podneo na današnjem zasedanju Skupštine. -Ja sam ministar svih građana… »
Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

Memić podneo ostavku na odborničku poziciju

RTV Novi Pazar 14.05.2024
Ministar turizma i omladine, Husein Memić, podneo je ostavku na odborničku poziciju u Skupštini Novog Pazara. On je, zbog nespojivosti ministarske i odborničke funkcije ostavku podneo na današnjem zasedanju Skupštine. -Ja sam ministar svih građana… »

Vesti dana »