Povezane vesti

Donald: "Uvek sam uz Zvezdu, znam da će biti spektakularna proslava titule"

Donald: "Uvek sam uz Zvezdu, znam da će biti spektakularna proslava titule"

Telegraf 14.05.2024
Pozvao je bivši kapiten crveno-belih navijače da dođu 25. maja na Marakanu. Nekadašnji kapiten fudbalskog kluba Crvena zvezda Mičel Donald izjavio je da se rado seća vremena provedenog u "crveno-belom" dresu i pozvao navijače na proslavu 35. titule… »
Zvezdin kapiten zove na proslavu titule: Spektakl na Marakani čeka i prvi stranac sa trakom!

Zvezdin kapiten zove na proslavu titule: Spektakl na Marakani čeka i prvi stranac sa trakom!

Mondo 14.05.2024
Vezni fudbaler Mičel Donald jedva čeka proslavu nove titule. Vezni fudbaler Mičel Donald jedva čeka proslavu nove titule. Fudbaleri Crvene zvezde osvojili su sedmu titulu u nizu, a 25. maja protiv Čukaričkog, u poslednjem kolu domaćeg prvenstva… »
Biće spektakularna proslava na marakani: Mičel Donald ponovo oduševio navijače Crvene zvezde!

Biće spektakularna proslava na marakani: Mičel Donald ponovo oduševio navijače Crvene zvezde!

Kurir 14.05.2024
Prvi stranac kapiten u istoriji FK Crvena zvezda i apsolutni miljenik navijača je Mičel Donald. Holanđanin se uvek rado seća vremena provedenog u crveno-belom dresu. - Proveo sam tri prelepe godine u Zvezdi i mogu slobodno da kažem da je to klub koji… »

Vesti dana »