Povezane vesti

Kreativna radionica na temu veštačke inteligencije za kragujevačke srednjoškolce

Kreativna radionica na temu veštačke inteligencije za kragujevačke srednjoškolce

RTK 14.05.2024
Grad Kragujevac i Kancelarija za mlade u saradnji sa Univerzitetom u Kragujevcu i udruženjem Vajb organizovali su predavanja i kreativnu radionicu na temu veštačke inteligencije. To je, kažu, budućnost savremenog poslovanja i ključna karika za… »
Kreativna radionica za učenike srednjih škola „Veštačka inteligencija i mi“

Kreativna radionica za učenike srednjih škola „Veštačka inteligencija i mi“

iKragujevac 14.05.2024
Predavanje i kreativnu radionicu na temu „Veštačka inteligencija i mi“ za učenike srednjih škola održana je na Fakultetu inženjerskih nauka u organizaciji grada Kragujevca i Kancelarije za mlade, a sa ciljem da se pokaže suštinska povezanost… »
Uručene nagrade dobitnicima konkursa „Pričajmo o zdravlju“

Uručene nagrade dobitnicima konkursa „Pričajmo o zdravlju“

iKragujevac 14.05.2024
Grad Kragujevac tradicionalno podržava konkurs „Pričajmo o zdravlju“ koji Crveni krst raspisuje već 15. godinu povodom Svetskog dana zdravlja, nagrađujući autore najboljih likovnih i literarnih radova, učenike osnovnih i srednjih škola. Za… »
Kreativna radionica za učenike srednjih škola „Veštačka inteligencija i mi“

Kreativna radionica za učenike srednjih škola „Veštačka inteligencija i mi“

U centar 14.05.2024
Predavanje i kreativnu radionicu na temu „Veštačka inteligencija i mi“ za učenike srednjih škola održana je na Fakultetu inženjerskih nauka u organizaciji grada Kragujevca i Kancelarije za mlade, a sa ciljem da se pokaže suštinska povezanost… »
Crveni krst dodelio nagrade autorima najboljih radova na konkursu „Pričajmo o zdravlju“

Crveni krst dodelio nagrade autorima najboljih radova na konkursu „Pričajmo o zdravlju“

RTK 14.05.2024
Deci, autorima najboljih radova na literarno-likovnom konkursu „Pričajmo o zdravlju“, kragujevački Crveni krst je uručio vredne nagrade. Ovo je 15 godina zaredom da Crveni krst organizuje konkurs sa ciljem promocije zdravlja kod najmlađih. Na… »
Uručene nagrade dobitnicima konkursa „Pričajmo o zdravlju“

Uručene nagrade dobitnicima konkursa „Pričajmo o zdravlju“

U centar 14.05.2024
Grad Kragujevac tradicionalno podržava konkurs „Pričajmo o zdravlju“ koji Crveni krst raspisuje već 15. godinu povodom Svetskog dana zdravlja, nagrađujući autore najboljih likovnih i literarnih radova, učenike osnovnih i srednjih škola. Za… »

Vesti dana »