Povezane vesti

"Jednog sina sam sahranila, drugi je u zatvoru": Oglasila se majka osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić

"Jednog sina sam sahranila, drugi je u zatvoru": Oglasila se majka osumnjičenog za ubistvo Danke Ilić

Blic 14.05.2024
Majka osumnjičenog za ubistvo male Danke Ilić Dejana Dragijevića, Svetlana Dragijević, ostala je potpuno sama u porodičnoj kući u Zlotu. Već dugo ispred njene kapije ne dežura policijska patrola a kako kaže, niko od familije joj ni vrata ne… »
Majka osumnjičenog za ubistvo Danke i dalje ne veruje da joj je sin ubica: Snalazim se kako znam i umem

Majka osumnjičenog za ubistvo Danke i dalje ne veruje da joj je sin ubica: Snalazim se kako znam i umem

Kurir 14.05.2024
Majka osumnjičenog za ubistvo male Danke Ilić Dejana Dragijevića - Svetlana Dragijević - ostala je potpuno sama u porodičnoj kući u Zlotu. Već dugo ispred njene kapije ne dežura policijska patorla a kako kaže, niko od familije joj ni vrata ne… »
"Jednog sina sam sahranila, drugi je u zatvoru"! Majka osumnjičenog za ubistvo Danke - Ne verujem da je to istina

"Jednog sina sam sahranila, drugi je u zatvoru"! Majka osumnjičenog za ubistvo Danke - Ne verujem da je to istina

Mondo 14.05.2024
Majka Dejana Dragijevića i dalje ne veruje da joj je sin umešan u ubistvo male Danke. Majka Dejana Dragijevića i dalje ne veruje da joj je sin umešan u ubistvo male Danke. Svetlana Dragijević, majka Dejana Dragijevića, osumnjičenog za ubistvo male… »
Majka osumnjičenog za ubistvo malene Danke otvorila dušu: Evo šta je rekla o sinovima, ali i suprugu

Majka osumnjičenog za ubistvo malene Danke otvorila dušu: Evo šta je rekla o sinovima, ali i suprugu

Telegraf 14.05.2024
Telo devojčice još nije nađeno. Majka osumnjičenog za ubistvo male Danke Ilić Dejana Dragijevića, Svetlana Dragijević, ostala je potpuno sama u porodičnoj kući u Zlotu. Več dugo ispred njene kapije ne dežura policijska patorla a kako kaže… »

Vesti dana »