Povezane vesti

Ko je navijač nestao u Portugalu? Krcat dosije, tuče, nasilje na utakmicama, zakucao se u cecinu kuću! Arsina mama moli za…

Ko je navijač nestao u Portugalu? Krcat dosije, tuče, nasilje na utakmicama, zakucao se u cecinu kuću! Arsina mama moli za…

Kurir 14.05.2024
Nemanja Arsenović (38), zvani Arsa, čija je majka objavila potresne videe na društvenoj mreži Tiktok u kojima moli za pomoć u pronalaženju sina, dobro je poznat srpskom pravosuđu. Njegovo ime pominjalo se u medijima u septembru 2018. kada je, kako… »
Nestao navijač, majka u suzama moli za pomoć: Arsi se trag izgubio 11. februara 2023! "znam da mi sin nije cveće, ali..."…

Nestao navijač, majka u suzama moli za pomoć: Arsi se trag izgubio 11. februara 2023! "znam da mi sin nije cveće, ali..."…

Kurir 14.05.2024
Na društvenoj mreži Tiktok mama navijača Crvene zvezde, koji je pominjan kao napadač na Cecinu kuću, objavila da traži sina koji je nestao u Portugalu i od febuara 2023. nema nikakvu informaciju o njemu. Nemanja Arsenović (38), zvani Arsa, koji je… »
Hapšen zbog ubistva, pucao sa žrtvom belivukovog klana! Ko je nestali navijač Zvezde, svi ga znaju po jednom incidentu

Hapšen zbog ubistva, pucao sa žrtvom belivukovog klana! Ko je nestali navijač Zvezde, svi ga znaju po jednom incidentu

Mondo 14.05.2024
Nestali navijač Nemanja Arsenović poznat je u javnosti po incidentu ispred Cecine kuće, a ima i prilično debeo dosije. Nestali navijač Nemanja Arsenović poznat je u javnosti po incidentu ispred Cecine kuće, a ima i prilično debeo dosije. Jedan od… »
"Nije cvećka, ali nije ni najgori": Arsa je nestao pre godinu dana, a njegova majka traži samo jedno - istinu!

"Nije cvećka, ali nije ni najgori": Arsa je nestao pre godinu dana, a njegova majka traži samo jedno - istinu!

Telegraf 14.05.2024
Nemanja Arsenović je, inače, od ranije poznat Srpskoj javnosti. On se 2018. godine svojim Mini Kuperom zakucau u kuću srpske pevačice, Cece Ražnatović u Ulici Ljutice Bogdana u Beogradu. Nemanja Arsenović Arsa (38), navijač Crvene Zvezde, nestao… »
Nestao navijač zvezde, majka moli za pomoć! Javnosti poznat po incidentu koji je šokirao Srbiju

Nestao navijač zvezde, majka moli za pomoć! Javnosti poznat po incidentu koji je šokirao Srbiju

Mondo 14.05.2024
Navijač Crvene zvezde Nemanja Arsenović nestao je u februaru 2023. godine, a njegova majka je na "TikToku" uputila apel za pomoć. Navijač Crvene zvezde Nemanja Arsenović nestao je u februaru 2023. godine, a njegova majka je na "TikToku" uputila apel… »
Javio se sa pumpe, nikad više ga niko nije čuo! Nemanja Arsenović misteriozno je nestao u Portugalu, iza sebe ima debeo…

Javio se sa pumpe, nikad više ga niko nije čuo! Nemanja Arsenović misteriozno je nestao u Portugalu, iza sebe ima debeo…

Blic 14.05.2024
Na društvenim mrežama već nekoliko dana kruži apel majke mladića iz Beograda, Nemanje Arsenovića zvanog Arsa, kojem se svaki trag izgubio 11. februara 2023. godine kada se javio sa benzinske stanice u Portugalu. Zabrinuta majka već mesecima traga… »

Vesti dana »