Povezane vesti

"Komšije je gađao jajima, ja bih ih: Kamenom!" Bivša devojka Gagija Đoganija podržala šok ponašanje Marka Miljkovića…

"Komšije je gađao jajima, ja bih ih: Kamenom!" Bivša devojka Gagija Đoganija podržala šok ponašanje Marka Miljkovića…

Blic 14.05.2024
Rijaliti učesniku Marku Miljkoviću prošle noći određeno je zadržavanje do 48 sati zbog incidenta koji je izazvao u zgradi, kada je komšije gađao sa 60 jaja, a sada ga je podržala bivša devojka njegovog tasta Gagija Đoganija, Ermina Pašović… »
Šok oglašavanje bivše gagijeve devojke! Brani Marka Miljkovića skandaloznom porukom: "On je jajima, ja bih kamenom!"

Šok oglašavanje bivše gagijeve devojke! Brani Marka Miljkovića skandaloznom porukom: "On je jajima, ja bih kamenom!"

Kurir 14.05.2024
Marku Miljkoviću prošle noći određeno zadržavanje do 48 sati, zbog incidenta koji je izazvao u zgradi, kada je komšije gađao jajima, a sada ga je podržala i bivša Gagijeva devojka, Ermina Pašović. Bivša rijaliti učesnica se oglasila… »
Bivša Gagijeva devojka brani Miljkovića skandaloznom porukom: "On je jajima, ja bih kamenom!"

Bivša Gagijeva devojka brani Miljkovića skandaloznom porukom: "On je jajima, ja bih kamenom!"

Telegraf 14.05.2024
Ermina je pomalo zabrinjavajućim rečima podržala Marka, nakon skandala posle kojeg je uhapšen. Marku Miljkoviću prošle noći određeno zadržavanje do 48 sati, zbog incidenta koji je izazvao u zgradi, kada je komšije gađao jajima, a sada ga je… »

Vesti dana »