Povezane vesti
Irska planira da zabrani prodaju duvana mlađima od 21 godine
N1 Info 14.05.2024
Irska vlada saopštila je danas da želi da poveća zakonski minimum za kupovinu duvana na 21 godinu, u poređenju sa sadašnjih 18. Ukoliko se taj predlog usvoji, Irska će biti prva zemlja Evropske unije koja će uvesti takvu meru. Irska vlada je… »
Irska planira da zabrani prodaju duvana mlađima od 21 godine
Novi magazin 14.05.2024
Irska vlada saopštila je danas da želi da poveća zakonski minimum za kupovinu duvana na 21 godinu, u poređenju sa sadašnjih 18. Ukoliko se taj predlog usvoji, Irska će biti prva zemlja Evropske unije koja će uvesti takvu meru. Irska vlada je danas… »
Vesti dana »

Protest ispred Palate pravde u Novom Sadu: Okupljeni traže puštanje na slobodu uhapšenih, policija okružila zgradu, uhapšen poslanik PSG (foto, video)
Blic pre 42 minutajoš 28 povezanih

Noć haosa u Beogradu: Demonstranti demolirali prostorije SNS na Paliluli i u Zemunu, u centru grada palili kontejnere: Vučić još jednom spomenuo "odgovor države"
Blic pre 7 minutajoš 27 povezanih

UKRAJINSKA KRIZA: Ishod razgovora u Beloj kući – Tramp najavio direktan sastanak Putina i Zelenskog; Kijev kupuje američko oružje vredno 90 milijardi dolara u zamenu za garancije
RTV pre 7 minutajoš 86 povezanih

Vreme danas: Promenljivo oblačno sa sunčanim intervalima, ponegde kiša
Vesti online pre 2 satajoš 20 povezanih