Povezane vesti

Cecina vila na Dedinju ukrašena nikad lepše! Spremno slavlje do zore zbog rođenja Veljkovog trećeg sina, sve pršti od…

Cecina vila na Dedinju ukrašena nikad lepše! Spremno slavlje do zore zbog rođenja Veljkovog trećeg sina, sve pršti od…

Kurir 14.05.2024
Bogdana i Veljko Ražnatović dobili su danas trećeg sina Isaiju. Bračni par postao je bogatiji za još jednog člana porodice, pored naslednika Željka i Krstana, stigao je i Isaija. Kako to obično i biva porodica Ražnatovič uvek ovakve i slične… »
"Matora sam da imam još jedno dete" Na veliko slavlje stigla i Maja Berović, Ceca je dočekala kao najrođeniju (video)

"Matora sam da imam još jedno dete" Na veliko slavlje stigla i Maja Berović, Ceca je dočekala kao najrođeniju (video)

Kurir 14.05.2024
Bogdana i Veljko Ražnatović dobili su danas trećeg sina Isaiju, a kako to obično i biva porodica Ražnatovič uvek ovakve i slične događaje upriliči žurkom za pamćenje. Pored mnogih drugih poznatih ličnosti na slavlje je stigla poznata… »
Kurir na licu mesta: Ceca kao barbika stigla na slavlje! Pojavila se nikad lepša, ne krije sreću zbog rođenja trećeg unuka

Kurir na licu mesta: Ceca kao barbika stigla na slavlje! Pojavila se nikad lepša, ne krije sreću zbog rođenja trećeg unuka

Kurir 14.05.2024
Bogdana i Veljko Ražnatović dobili su danas trećeg sina Isaiju, a kako to obično i biva porodica Ražnatovič uvek ovakve i slične događaje upriliči žurkom za pamćenje. Spoljašnjost vile ukrašena je plavo-belom dekoracijom i balonima, dok smo u… »
Tetka sipala rakiju i nazdravlja! Ceca Ražnatović treći put baka, Bogdanina sestra već slavi!

Tetka sipala rakiju i nazdravlja! Ceca Ražnatović treći put baka, Bogdanina sestra već slavi!

Mondo 14.05.2024
Bojana Rodić, supruga Mirka Šijana, posvetila sestri i sestriću emotivnu poruku. Bojana Rodić, supruga Mirka Šijana, posvetila sestri i sestriću emotivnu poruku Bogdana i Veljko Ražnatović, sin Svetlane Cece Ražnatović, dobili su danas trećeg… »
Tetke ne kriju radost zbog Isaijinog rođenja: Već su počele da slave (foto)

Tetke ne kriju radost zbog Isaijinog rođenja: Već su počele da slave (foto)

Svet & Skandal 14.05.2024
Isaija Ražnatović obradovao tetke, već počele da slave Porodica Ražnatović danas ima veliki razlog za slavlje, jer je postala bogatija za još jednog člana. Sin Bogdane i Veljka, Isaija Ražnatović danas je stigao na svet i doneo novu radost među… »
Slavlje u domu Šijan, nakon što se porodila Bogdana: Mirko i Bojana nazdravljaju uz rakiju, imaju jake poruke

Slavlje u domu Šijan, nakon što se porodila Bogdana: Mirko i Bojana nazdravljaju uz rakiju, imaju jake poruke

Telegraf 14.05.2024
Mirko i Bojana su nazdravili u svojoj vili. Veljko i Bogdana Ražnatović dobili su danas trećeg sina Isaiju, a njena sestra Bojana sa suprugom Mirkom već je počela da slavi. Veselje je i u domu Bogdanine sestre Bojane i njenog muža Mirka Šijana… »

Vesti dana »