Povezane vesti

Prvo suočavanje lune i Marka nakon hapšenja: Porodici pijan priredio pakao, Đoganijeva prolila reku suza, besna i…

Prvo suočavanje lune i Marka nakon hapšenja: Porodici pijan priredio pakao, Đoganijeva prolila reku suza, besna i…

Kurir 15.05.2024
Bivšeg uučesnika "Zadruge" Marka Miljkovića policija je privela po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva i određen mu je pritvor od 48 sati, a danas će biti saslušan. On je, naime, priveden nakon sukoba sa komšijama iz zgrade u kojoj žvi sa… »
Prvo suočavanje lune i Marka nakon hapšenja: Pijan priredio porodici agoniju, Đoganijeva besna kao ris: Preplakala dva dana…

Prvo suočavanje lune i Marka nakon hapšenja: Pijan priredio porodici agoniju, Đoganijeva besna kao ris: Preplakala dva dana…

Blic 15.05.2024
Bivšeg uučesnika "Zadruge" Marka Miljkovića policija je privela po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva i određen mu je pritvor od 48 sati, a danas će biti pušten na slobodu. On je, naime, priveden nakon sukoba sa komšijama iz zgrade u kojoj… »
"Bio sam agresivan, posle toga sam odlučio da odem na lečenje": Muž Anabele Atijas bio je alkoholičar, prošli kroz…

"Bio sam agresivan, posle toga sam odlučio da odem na lečenje": Muž Anabele Atijas bio je alkoholičar, prošli kroz…

Blic 15.05.2024
U porodici Đogani više puta dešavali su se skandali, a poslednji u nizu se dogodio pre dva dana kada je Lunin suprug Marko Miljković uhapšen. On je pravio haos u zgradi u kojoj žive, zbog čega je priveden i zadržan u pritvoru 48 sati. Miljković… »

Vesti dana »