Povezane vesti

Jokić samouveren posle brutalne partije i pobede: "Idemo u Minesotu po još jednu..."

Jokić samouveren posle brutalne partije i pobede: "Idemo u Minesotu po još jednu..."

Telegraf 15.05.2024
Jokić je briljirao na meču protiv Minesote, pošto je postigao 40 poena i imao je 13 asistencija i sedam skokova. Denver je gubio 2:0 u seriji, ali je posle tri uzastopne pobede stigao nadomak plasmana u finale Zapadne konferencije NBA lige. Košarkaš… »
Gober se pomirio sa sudbinom: "Lopta je opet ušla..."

Gober se pomirio sa sudbinom: "Lopta je opet ušla..."

B92 15.05.2024
Francuski košarkaš Rudi Gober morao je da oda priznanje Nikoli Jokiću za partiju u petom meču polufinala Zapada. Nagetsi su slavili na svom terenu 112:97 i tako poveli sa 3-2 u ovoj seriji plej-ofa. Jokić je utakmicu završio sa 40 poena, sedam… »
Sad i Dvajt Hauard ima šta da kaže o Jokiću FOTO

Sad i Dvajt Hauard ima šta da kaže o Jokiću FOTO

B92 15.05.2024
Bivši NBA košarkaš Dvajt Hauard osvrnuo se na još jednu sjajnu partiju Nikole Jokića. Srpski centar je dominirao u pobedi Denvera u petom meču polufinala Zapada (112:97). Jokić je utakmicu završio sa 40 poena, sedam skokova, 13 asistencija, dve… »
Finč: MVP izdanje Jokića, nismo imali rešenje VIDEO

Finč: MVP izdanje Jokića, nismo imali rešenje VIDEO

B92 15.05.2024
Kris Finč, trener košarkaša Minesote, priznao je da je Nikola Jokić još jednom bio nerešiva enigma za njegov tim. Jokić je sa 40 poena bio najzaslužniji što je Denver dobio peti meč u polufinalnoj seriji na Zapadu i što je sa 0-2 stigao do 3-2… »
"Ne volim Jokića. Kao rekreativac je" VIDEO

"Ne volim Jokića. Kao rekreativac je" VIDEO

B92 15.05.2024
Popularni američki reper Lil Vejn nije poput mnogih oduševljen Nikolom Jokićem. Naprotiv, osvedočeni navijač Los Anđeles Lejkersa priznaje suprotno, da mu se igra srpskog centra uopšte ne dopada. Svakako da mu je teško palo to što je Denver na… »
Kako izgleda kada „čuvaš“ Jokića: „Ma, možemo samo da se smejemo i donesemo mu cveće“

Kako izgleda kada „čuvaš“ Jokića: „Ma, možemo samo da se smejemo i donesemo mu cveće“

Vesti online 15.05.2024
Kako je samo dobro odigrao Nikola Jokić protiv Minesote! Pokazao je kakav je majstor, da je najbolji igrač na svetu, a to su potvrdili i košarkaši protivničke ekipe Rudi Gober i Entoni Edvards. Jokić je direktno „proizveo“ preko 70 poena ekipe… »
Zvezda Reala: Jokić nije MVP…

Zvezda Reala: Jokić nije MVP…

Sport klub 15.05.2024
Napadač madridskog Reala Vinisijus Žunior ne slaže se da je košarkaš Denver Nagetsa Nikola Jokić najbolji igrač NBA lige u sezoni 2023/24. Srpskom košarkašu je pre petog meča polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige protiv Minesote, u… »
Denver = čudo: Kako je tajna večera Nagetsa na koju nije pozvan samo Jokićev omiljni saigrač spasila sezonu Nikoli i NBA…

Denver = čudo: Kako je tajna večera Nagetsa na koju nije pozvan samo Jokićev omiljni saigrač spasila sezonu Nikoli i NBA…

Večernje novosti 15.05.2024
Denver i Nikola Jokić su bili poniženi u prve dve utakmice sa Minesotom. I to poniženi pred sopstvenim navijačima, u mečevima na "milju nadmorske visine", u hali koja predstavlja najteže NBA gostovanje, ali u kojoj su Timbervulfsi razneli Nagetse… »
Zvezda pronašla rešenje za poziciju desnog beka!? Marku Marinu i ekipi jedan igrač posebno zapao za oko! (video)

Zvezda pronašla rešenje za poziciju desnog beka!? Marku Marinu i ekipi jedan igrač posebno zapao za oko! (video)

Hot sport 15.05.2024
Moraju da pojačaju bekovske pozicije. Crvena zvezda nesumnjivo ima veoma moćan navalni deo tima, ali pozadi nešto kao da ‘škripi’. To nije problem bio samo ove sezone, već nekoliko godina u nazad. Svesni su toga i beogradski ‘crveno-beli’, pa… »
Oglasila se i FIBA o čudu prirode FOTO

Oglasila se i FIBA o čudu prirode FOTO

B92 15.05.2024
Nikola Jokić i prethodne večeri imao je fenomenalno izdanje u polufinalu plej-ofa NBA lige. Njegovi Denver Nagetsi slavili su na svom terenu sa 112:97 i tako preokrenuli u polufinalnoj seriji Zapada na 3-2 protiv Minesote. Jokiću je pre ovog meča… »
Nikola zna sve odgovore

Nikola zna sve odgovore

Politika 15.05.2024
Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je da će Nagetsi ići na pobedu protiv Minesote u šestoj utakmici polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, a njegov trener Majk Meloun nije štedeo pohvale na račun srpskog igrača. Košarkaši Denvera… »
Niko neće da čuva Jokića: NBA legenda pobesnela na Rudija Gobera! (video)

Niko neće da čuva Jokića: NBA legenda pobesnela na Rudija Gobera! (video)

Hot sport 15.05.2024
Srpski centar je strah i trepet u najjačoj ligi sveta. Nikola Jokić je sa svojim Denverom sinoć ostvario pobedu kojom su stigli do 3:2 u okviru polufinalne serije Zapadne konferencije. Trostruki MVP NBA lige upisao je čak 40 poena, a na njemu su se… »
Reči edvardsa odzvanjaju: Evo šta je zvezda Minesote poručila Jokiću

Reči edvardsa odzvanjaju: Evo šta je zvezda Minesote poručila Jokiću

Večernje novosti 15.05.2024
Denver nagetsi savladali su ekipu Minesota timbervulvsa rezultatom 112:97, čime su preokrenuli seriju i poveli sa 3-2, a nakon meča Entoni Edvards je komentarisao susret i pomenuo Nikolu Jokića. Foto: Profimedia Jokić je ubacio 40 poena u sinoćnjem… »
Stvarno je neverovatan: Jokić pretekao Šakila O'Nila na još jednoj listi

Stvarno je neverovatan: Jokić pretekao Šakila O'Nila na još jednoj listi

Večernje novosti 15.05.2024
Košarkaši Denver nagetsa savladali su ekipu Minesota timbervulvsa 112:97 i preokrenuli u seriji na 3-2, a Nikola Jokić je pobedi doprineo sa 40 poena i 12 asistencija, čime je napravio pomak na još jednoj listi. FOTO: Tanjug/AP Srpski centar je sa… »
Jokić: Odigrao sam dobru utakmicu, idemo u Minesotu po još jednu pobedu

Jokić: Odigrao sam dobru utakmicu, idemo u Minesotu po još jednu pobedu

Politika 15.05.2024
DENVER – Košarkaš Denvera Nikola Jokić izjavio je danas da će Nagetsi ići na pobedu protiv Minesote u šestoj utakmici polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige, prenose američki mediji. Košarkaši Denvera poveli su 3:2 protiv Minesote u… »
Jokić ispisuje istoriju: Najbolji košarkaš današnjice pretekao legendarnog Šeka!

Jokić ispisuje istoriju: Najbolji košarkaš današnjice pretekao legendarnog Šeka!

Hot sport 15.05.2024
Jokić pokazuje da je jedan od najboljih visokih igrača u istoriji košarke Nikola Jokić nastavlja da piše istoriju u NBA ligi, dok je svojim izuzetnim nastupom protiv Minesote u pobedi Denvera (112:97), postigao ne samo 40 poena, već i upisao 12… »
NBA legenda zapanjena potezom Gobera: "Ti si najbolji defanzivac - ti čuvaš MVP-a"

NBA legenda zapanjena potezom Gobera: "Ti si najbolji defanzivac - ti čuvaš MVP-a"

B92 15.05.2024
Bivši NBA košarkaš Redži Miler, koji sada radi kao komentator "TNT-a", bio je iznenađen jednim potezom Rudija Gobera na meču sa Denverom. Nagetsi su slavili na svom terenu sa 112:97 i preokrenuli u polufinalnoj seriji Zapadne konferencije na 3-2… »
Jokić prestigao Šekila O'Nila

Jokić prestigao Šekila O'Nila

B92 15.05.2024
Srpski košarkaš Nikola Jokić nastavio je da ispisuje istoriju u NBA ligi. Centar Denvera je u pobedi nad Minesotom (112:97) uz 40 poena, imao i 12 asistencija. Došao je do "kote" 591, kada su u pitanju završna dodavanja u plej-of utakmicama. Nikola… »
Jokićev mrzitelj se oglasio: „Ovo je kazna šta on radi ovim ljudima“

Jokićev mrzitelj se oglasio: „Ovo je kazna šta on radi ovim ljudima“

Hot sport 15.05.2024
Jokićeva MVP nagrada je mescima bila glavna tema medija u Americi Nikola Jokić je ponovo oduševio košarkaški svet svojom impresivnom igrom u pobedi Denver Nagetsa nad Minesotom, donoseći timu vođstvo od 3:2 u seriji polufinala NBA lige. Jokić je… »
Rival o Jokićevom umeću: Mogu samo da se smejem, to je jedino što mogu, on je MVP. Moram da mu odnesem cveće (video)

Rival o Jokićevom umeću: Mogu samo da se smejem, to je jedino što mogu, on je MVP. Moram da mu odnesem cveće (video)

Sportski žurnal 15.05.2024
Ne znam šta smo mogli da mu uradimo danas. On je bio taj - s osmehom na licu zborio je najbolji igrač Minesote Entoni Edvards. Peti meč polufinala plej-ofa Zapadne konferencije NBA lige doneo je pobedu Denvera nad Minesotom i preokret u seriji za… »
Nikola Jokić u šaljivom maniru: Čudo sam prirode, zašto da ne pokažem svojoj atleticizam

Nikola Jokić u šaljivom maniru: Čudo sam prirode, zašto da ne pokažem svojoj atleticizam

Danas 15.05.2024
Najbolji igrač pete utakmice polufinala plej-ofa Zapadne konferencije, Nikola Jokić delovao je veoma raspoloženo i posle meča na kome je ostvario učinak od 40 poena, 13 asistencija, i sedam skokova, a Denver poveo sa 3:2 u pobedama protiv Minesote… »
Pa gde baš to pitanje: Novinari pitali Gobera kako je čuvati Jokića i pogodili mu bolnu tačku!

Pa gde baš to pitanje: Novinari pitali Gobera kako je čuvati Jokića i pogodili mu bolnu tačku!

Hot sport 15.05.2024
Jokić je bio gotovo nemoguć za čuvanje Nakon što su mnogi predviđali lagan prolaz Minesote kroz seriju, Denver Nagetsi su se izdigli iznad očekivanja i sada su na korak od plasmana u finale Zapadne konferencije. Seriju su preokrenuli u svoju korist… »
Jokić: Ja sam čudo prirode! (VIDEO)

Jokić: Ja sam čudo prirode! (VIDEO)

Vesti online 15.05.2024
Nikola Jokić je ponovo demonstrirao da je trenutno najbolji košarkaš na planeti. Blistavom partijom u kojoj je upisao 40 poena, 13 asistencija, sedam skokova, bez ijedne greške praktično je sam pobedio Minesotu 112:97 i doneo Denveru prednost u… »
Ja sam čudo prirode! Jokić čuo pitanje, pa prasnuo u smeh: Nemam pojma o čemu oni pričaju

Ja sam čudo prirode! Jokić čuo pitanje, pa prasnuo u smeh: Nemam pojma o čemu oni pričaju

Mondo 15.05.2024
Nikola Jokić razgovarao je sa novinarima posle pobede protiv Minesote i vođstva od 3:2 u seriji. Nikola Jokić razgovarao je sa novinarima posle pobede protiv Minesote i vođstva od 3:2 u seriji. Kad Nikola Jokić zapleše na parketu, gotovo je… »
Jokić je unikatan, izblokiram ga, a lopta uđe u koš! Najbolji defanzivac NBA lige ne zna kako da zaustavi Srbina

Jokić je unikatan, izblokiram ga, a lopta uđe u koš! Najbolji defanzivac NBA lige ne zna kako da zaustavi Srbina

Mondo 15.05.2024
Rudi Gober je posle poraza od Denvera pričao o Nikoli Jokiću. Rudi Gober je posle poraza od Denvera pričao o Nikoli Jokiću. Postoji li način da se zaustavi Nikola Jokić? Odgovor na to pitanje nema najbolji defanzivac NBA lige Rudi Gober. Nedavno je… »
VIDEO Jedna od najlepših košarkaških utakmica ikada: Pogledajte kako je Jokić uništio najboljeg defanzivca sveta

VIDEO Jedna od najlepših košarkaških utakmica ikada: Pogledajte kako je Jokić uništio najboljeg defanzivca sveta

Nova 15.05.2024
Nikola Jokić je zablistao u petom meču polufinalne serije Zapada i doneo prednost Denveru protiv Minesote (3-2), odigrao je jedan od najlepših mečeva koji su ikada viđeni. I dok je lepota nesumnjivo u oku posmatrača mnogo je onih koji se slažu da… »
"Džokerova" šala na sopstveni račun: "Ja sam čudo prirode"

"Džokerova" šala na sopstveni račun: "Ja sam čudo prirode"

Sportske.net 15.05.2024
Nikola Jokić je sa 40 poena, 13 asistencija, sedam skokova i bez izgubljene lopte briljirao u pobedi Denvera 112:97 nad Minesotom u petom meču druge runde Zapada. Pred sam meč je Jokiću uručeno treće MVP priznanje, a na konferenciji za medije posle… »
Jokić: "Ja sam čudo prirode" VIDEO

Jokić: "Ja sam čudo prirode" VIDEO

B92 15.05.2024
Srpski košarkaš Nikola Jokić u šaljivom tonu je prokomentarisao atraktivne poteze protiv Minesote. Nagetsi su slavili na svom terenu sa 112:97 i tako preokrenuli u polufinalnoj seriji Zapada na 3-2. Uoči utakmice, Jokiću je uručeno MVP priznanje… »
Uh, to mu je bolna tačka - teško mu je da priča o Jokiću, ali razumljivo! Gobera pitali kako je čuvati Jokića, evo šta…

Uh, to mu je bolna tačka - teško mu je da priča o Jokiću, ali razumljivo! Gobera pitali kako je čuvati Jokića, evo šta…

Kurir 15.05.2024
Nakon prve dve utakmice, mnogi su pomislili da će se Minesota prošetati pored Denvera i bez većih poteškoća obezbediti finale Zapadne konferencije. Ipak, stvar je malo drugačija, pa nakon tri uzastopne pobede Nagetsi se nalaze na korak od finala… »
"Znate, ja sam čudo prirode...": Urnebesna izjava Jokića na pitanje o zakucavanju

"Znate, ja sam čudo prirode...": Urnebesna izjava Jokića na pitanje o zakucavanju

Telegraf 15.05.2024
Jokiću je neposredno pred početak pete utakmice uručena MVP nagrada, njegova treća u karijeri. Košarkaši Denver Nagetsa poveli su sa 3:2 u plej-of seriji protiv Minesote, nakon što su savladali Timbervulvse sa 112:97. Nagetsi su slavili najpre zbog… »

Vesti dana »