Povezane vesti

Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

BBC News 15.05.2024
Dečji psihijatar Artur Kornhaber identifikovao je 11 uloga koje babe i dede imaju u porodici: predak, drugar, heroj, istoričar, mentor, odgajitelj, uzor, duhovni vodič, učenik, nastavnik i čarobnjak. Činija oljuštenih jabuka na stolu. Ovo je prva… »
Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj“, zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj“, zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Danas 15.05.2024
Činija oljuštenih jabuka na stolu. Ovo je prva slika koju 19-godišnja Mina Vasić vidi pred očima kad pomisli na baku. Ima tu i malo simbolike – ranije joj je pomagala da jede voće bez kore, a danas joj je podrška za druge slojevite izazove, uvek… »
Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Radio 021 15.05.2024
Dečji psihijatar Artur Kornhaber identifikovao je 11 uloga koje babe i dede imaju u porodici: predak, drugar, heroj, istoričar, mentor, odgajitelj, uzor, duhovni vodič, učenik, nastavnik i čarobnjak. PRIVATNA ARHIVA/ILUSTRACIJA: JAKOV PONjAVIĆ BBC… »
Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Porodica: „Nana je za mene najjači lik i superheroj", zašto su bake i deke važni za odrastanje deteta

Južne vesti 15.05.2024
PRIVATNA ARHIVA/ILUSTRACIJA: JAKOV PONjAVIĆ BBC Mina Vasić sa bakom za koju kaže da je njen superheroj Činija oljuštenih jabuka na stolu. Ovo je prva slika koju 19-godišnja Mina Vasić vidi pred očima kad pomisli na baku. Ima tu i malo simbolike -… »

Vesti dana »