Povezane vesti
Prinos na trogodišnji dug, i treći put, četiri odsto
Bloomberg Adria 15.05.2024
Uprava za javni dug po treći put ove godine na primarnom tržištu emitovala je trogodišnje obveznice denominovane u evrima, a prinos je i treći put uzastopno iznosio četiri odsto. Od ukupne emisije, vredne 250 miliona evra, na prve dve prodato je oko 166… »
Država prodala obveznice u vrednosti od 54,7 miliona evra
Biznis.rs 15.05.2024
Emisija dospeva na naplatu 29. januara 2027. godine. Uprava za javni dug danas je na aukciji ponudila deo emisije trogodišnjih državnih obveznica denominovanih u evrima, koja je prvi put emitovana 25. januara ove godine. Obim aukcije iznosio je 83,9… »
Srbija treći put prodaje trogodišnje obveznice u evrima
Bloomberg Adria 15.05.2024
Uprava za javni dug će danas treći put ove godine ponuditi obveznice ročnosti tri godine denominovane u evrima, a interesantno je da je na prethodne dve prinos bio istovetan - četiri odsto. U drugom kvartalu Srbija će tako ukupno ponuditi hartije vredne… »
Vesti dana »
Sofronijević: Za legalizaciju od juče prijavljeno više od 45.000 objekata
Danas pre 6 satijoš 1 povezana







