Povezane vesti

Marko Miljković pušten iz pritvora! Nakon 6 sati saslušanja poručio: "Idem svojim curicama..."

Marko Miljković pušten iz pritvora! Nakon 6 sati saslušanja poručio: "Idem svojim curicama..."

Kurir 15.05.2024
Marko Miljković proveo je 48 sati u pritvoru zbog žestokog sukoba sa komšijom ali i pripadnicima policije. Naime, bivši rijaliti učesnik i suprug Lune Đogani, juče je priveden zbog narušavanja javnog reda i mira, nakon žestoke svađe sa… »
(Paparaco): Luna Đogani tužna i raščupana na terasi: Dočekala Marka iz pritvora neraspoložena u pidžami

(Paparaco): Luna Đogani tužna i raščupana na terasi: Dočekala Marka iz pritvora neraspoložena u pidžami

Blic 15.05.2024
Marko Miljković pušten je danas iz pritvora nakon šest sati saslušanja, a naša ekipa uslikala je Lunu Đogani koja je sva neraspoložena dočeka svog supruga. Naime, Luna Đogani je svog supruga, koji je u pritvoru proveo 48h zbog svađe sa… »
(Video) "idem svojim curicama kući": Marko Miljković izašao iz pritvora posle 6 sati saslušanja: "Tri dana sam u istoj…

(Video) "idem svojim curicama kući": Marko Miljković izašao iz pritvora posle 6 sati saslušanja: "Tri dana sam u istoj…

Blic 15.05.2024
Marko Miljković danas je saslušan u tužilaštvu, nakon što ga je policija ranije privela po nalogu Trećeg osnovnog javnog tužilaštva i nakon što je u pritvoru proveo 48 sati. - Neću ja previše ništa da pričam. Tri dana sam u ovoj odeći… »
Marko Miljković nakon šest sati saslušanja pušten na slobodu!

Marko Miljković nakon šest sati saslušanja pušten na slobodu!

Svet plus 15.05.2024
Marko Miljković, poznati bivši rijaliti učesnik i suprug Lune Đogani, našao se u centru pažnje nakon što je proveo 48 sati u pritvoru zbog sukoba sa komšijama i incidenta sa pripadnicima policije. Juče je došlo do žestoke svađe sa komšijama… »
"3 Dana sam u istoj odeći, sve ću ispričati" Marko Miljković pušten iz pritvora - pogledajte njegovu reakciju!

"3 Dana sam u istoj odeći, sve ću ispričati" Marko Miljković pušten iz pritvora - pogledajte njegovu reakciju!

Mondo 15.05.2024
Bivši rijaliti učesnik, sada jutjuber Marko Miljković, pušten iz pritvora nakon 48 sati. Bivši rijaliti učesnik, sada jutjuber Marko Miljković, pušten iz pritvora nakon 48 sati Bivši rijaliti učesnik i suprug Lune Đogani Marko Miljković… »
Imao je snage da izgovori samo ovo o Luni i ćerkama: Ekskluzivne fotografije sa lica mesta, Miljković pušten iz pritvora

Imao je snage da izgovori samo ovo o Luni i ćerkama: Ekskluzivne fotografije sa lica mesta, Miljković pušten iz pritvora

Svet & Skandal 15.05.2024
Marko Miljković pušten iz pritvora, ide svojim curicama Marko Miljković pušten iz pritvora u kom je proveo 48 sati zbog žestokog sukoba sa komšijom ali i pripadnicima policije. Ivan Vučićević Naime, bivši rijaliti učesnik i suprug Lune Đogani… »
Otkrivamo detalje iz krivične prijave protiv Marka Miljkovića! Evo da li je imao oružje i ko je zvao policiju

Otkrivamo detalje iz krivične prijave protiv Marka Miljkovića! Evo da li je imao oružje i ko je zvao policiju

Telegraf 15.05.2024
Policiju je, u ponedeljak oko 15 sati, pozvala J.J. koja živi u zgradi gde i Marko Miljković. Marko Miljković danas je, 15. maja, priveden na saslušanje u Treće osnovno javno tužilaštvo u Beogradu, zbog narušavanja javnog reda i mira, ali i zbog… »
Pogledajte kako se Marko Miljković ponaša na saslušanju! Preti mu zatvorska kazna

Pogledajte kako se Marko Miljković ponaša na saslušanju! Preti mu zatvorska kazna

Telegraf 15.05.2024
Miljkovića saslušavaju u Trećem javnom tužilaštvu. Marko Miljković od 10 časova je na saslušanju u Trećem osnovnom javnom tužilaštvu u Beogradu. On sedi pored pravnog zastupnika, dok su oko njih prisutni i policijski službenici. Zbog napada na… »

Vesti dana »