Povezane vesti

"Ulepšaj mi dan, druže" - "Dolazim": Pao dogovor o debatama Bajdena i Trampa

"Ulepšaj mi dan, druže" - "Dolazim": Pao dogovor o debatama Bajdena i Trampa

Glas Amerike 15.05.2024
Predsednik Sjedinjenih Država Džo Bajden i bivši šef države Donald Tramp u sredu su se složili da održe dve debate u kampanji u junu i septembru. Domaćin prve, 27. juna, biće televizija CNN, a debata će se održati u Atlanti, u saveznoj državi… »
Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Vesti online 15.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je danas poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Tramp je na svojoj društvenoj mreži napisao da je voljan i spreman da debatuje sa… »
Bajden i Tramp se dogovorili da se odmere uživo u dve debate - u junu i septembru

Bajden i Tramp se dogovorili da se odmere uživo u dve debate - u junu i septembru

Novi magazin 15.05.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden i bivši predsednik Donald Tramp danas su se dogovorili da održe dve debate u predizbornoj kampanji — prvu 27. juna u organizaciji Si-En-Ena (CNN) i drugu 10. septembra u organizaciji Ej-Bi-Sija (ABC). Brzi dogovor o… »
Trump i Biden dogovorili dvije predizborne TV debate

Trump i Biden dogovorili dvije predizborne TV debate

Slobodna Evropa 15.05.2024
Američki predsjednik Joe Biden i bivši šef države Donald Trump u srijedu su se složili da održe dvije debate u kampanji u junu i septembru. Domaćin prve, 27. juna, bit će televizija CNN, a debata će se održati u Atlanti, u saveznoj državi… »
Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Politika 15.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je danas poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Tramp je na svojoj društvenoj mreži napisao da je voljan i spreman da debatuje sa… »
Biden izaziva Trumpa na dvije debate prije izbora: ‘Uljepšaj mi dan’

Biden izaziva Trumpa na dvije debate prije izbora: ‘Uljepšaj mi dan’

Al Jazeera 15.05.2024
Donald Trump kaže da je spreman i voljan raspravljati sa protivkandidatom na izborima, dok Joe Biden izbjegava tradicionalni raspored. Američki predsjednik Joe Biden izazvao je republikanskog protivnika i prethodnika u Ovalom uredu Donalda Trumpa na… »
Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže; Tramp prihvatio

Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže; Tramp prihvatio

RTV 15.05.2024
VAŠINGTON - Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je danas poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Tramp je na svojoj društvenoj mreži napisao da je voljan i spreman… »
Prvi TV duel Bajdena i Trampa zakazan za 27. jun, predsednik SAD: Ulepšaj mi dan, druže

Prvi TV duel Bajdena i Trampa zakazan za 27. jun, predsednik SAD: Ulepšaj mi dan, druže

Euronews 15.05.2024
Predsednik SAD Džozef Bajden i njegov protivkandidat Donald Tramp prihvatili su poziv CNN-a na debatu 27. juna, što će biti njihov prvi zajednički javni nastup u ovogodišnjoj predsedničkoj kampanji pred izbore koji su zakazani za 5. novembar… »
Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

RTS 15.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Donald Tramp je na svojoj društvenoj mreži napisao da je voljan i spreman da debatuje… »
Bajden pozvao, Tramp prihvatio: "Spreman sam"

Bajden pozvao, Tramp prihvatio: "Spreman sam"

B92 15.05.2024
Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je danas poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Tramp je na svojoj društvenoj mreži napisao da je voljan i spreman da debatuje sa… »
Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu

Telegraf 15.05.2024
Tramp prihvatio Bajdenov poziv na televizijsku debatu. Bivši američki predsednik Donald Tramp prihvatio je danas poziv predsednika SAD Džozefa Bajdena na televizijsku debatu, napominjući da je potrebno više od dve debate. Tramp je na svojoj… »
Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže

Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže

Politika 15.05.2024
VAŠINGTON – Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna sučeljavanja s protivkandidatom na predsedničkim izborima koje organizuje dvostranačka Komisija za predsedničke… »
Bajden pozvao Trampa: Ulepšaj mi dan, druže

Bajden pozvao Trampa: Ulepšaj mi dan, druže

B92 15.05.2024
Američki predsednik Džozef Bajden pozvao je republikanskog rivala Donalda Trampa da održe dve predsedničke televizijske debate u junu i septembru. Bajden je danas izjavio da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna… »
„Ulepšaj mi dan, druže“: Bajden pozvao Trampa na TV duel

„Ulepšaj mi dan, druže“: Bajden pozvao Trampa na TV duel

Nova 15.05.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna sučeljavanja s protivkandidatom na predsedničkim izborima koje organizuje dvostranačka Komisija za predsedničke debate, ali je… »
Bajden Trampu: Ulepšaj mi dan, druže

Bajden Trampu: Ulepšaj mi dan, druže

RTS 15.05.2024
Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna sučeljavanja s protivkandidatom na predsedničkim izborima, koje organizuje dvostranačka Komisija za predsedničke debate, ali je pozvao… »
"Ulepšaj mi dan, druže" Bajden pozvao Trampa na duel, republikanac mu oštro odgovorio: Nije štedeo reči!

"Ulepšaj mi dan, druže" Bajden pozvao Trampa na duel, republikanac mu oštro odgovorio: Nije štedeo reči!

Kurir 15.05.2024
Predsednik SAD Džo Bajden je rekao da je spreman na debate sa bivšem predsednikom Donaldom Trampom uoči izbora, ali samo ako pristane na njegove stroge uslove. "Donald Tramp je izgubio dve debate od mene 2020, a sada želi ponovo da se raspravlja sa… »
Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže

Bajden pozvao Trampa na TV duel: Ulepšaj mi dan, druže

IndeksOnline 15.05.2024
VAŠINGTON – Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da neće učestvovati u dugogodišnjoj tradiciji tri jesenja izborna sučeljavanja s protivkandidatom na predsedničkim izborima koje organizuje dvostranačka Komisija za predsedničke… »
Bajden pozvao Trampa na TV duel: "Ulepšaj mi dan, druže, čujem da si slobodan sredom"

Bajden pozvao Trampa na TV duel: "Ulepšaj mi dan, druže, čujem da si slobodan sredom"

Telegraf 15.05.2024
Bajden poziva na direktne pregovore između izbornih štabova Trampa i Bajdena o pravilima koja će važiti tokom susreta jedan na jedan, a predložio je i odvojenu debatu potpredsednika u julu. Američki predsednik Džozef Bajden izjavio je danas da… »

Vesti dana »