Povezane vesti

Ministar uslikao selfi i poručio: Teren je moja sudbina, evo o kom članu Vlade je reč (foto)

Ministar uslikao selfi i poručio: Teren je moja sudbina, evo o kom članu Vlade je reč (foto)

Kurir 15.05.2024
Goran Vesić, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, često uslika popularni selfi. Član Vlade Srbije je to učinio i danas dok je bio na terenu, u obilasku saobraćajnice. - Teren je moja sudbina. Danas na putu Sopot - Đurinci koji se… »
Preponosna sam što je poznajem: Sandra Božić je ovoj dami upitila brojne komplimente, evo ko je u pitanju (foto)

Preponosna sam što je poznajem: Sandra Božić je ovoj dami upitila brojne komplimente, evo ko je u pitanju (foto)

Kurir 15.05.2024
Sandra Božić, potpredsednica Pokrajinske Vlade i članica Predsedništva SNS, objavila je na svom nalogu na društvenoj mreži Instagram fotografiju sa dr Marijom Zdravković. Ona je tom prilikom Zdravkovićevoj uputila brojne komplimente. -… »
Mesto gde sam odrastao, zaljubljivao se i družio: Ministar snimio video o svojoj osnovnoj školi, evo na šta je ponosan

Mesto gde sam odrastao, zaljubljivao se i družio: Ministar snimio video o svojoj osnovnoj školi, evo na šta je ponosan

Kurir 15.05.2024
Goran Vesić, ministar građevinarstva, saobraćaja i infrastrukture, snimio je juče video povodom dana Osnovne škole "Dimitrije Tucović" iz Kraljeva koju je pohađao. - Za proslavu dana škole snimio sam kratku poruku kao i mnoge moje drugarice i… »

Vesti dana »