Povezane vesti
Stanković: Niš ima potencijal da bude pravi porodičan grad
Jug press 15.05.2024
NIŠ Niš ima potencijal da bude pravi porodičan grad u kojem će svako dete imati mogućnost kvalitetnog obrazovanja, ali pre svega bezbrižnog odrastanja u sigurnom okruženju, rekao je danas povodom Međunarodnog dana porodice potpredsednik Narodnog pokreta… »
Đorđe Stanković: 13 novih parkova na 10 minuta od svake tačke u gradu
Južne vesti 15.05.2024
Da bi Niš bio porodičan grad, mora imati sve sadržaje neophodne i dostupne svakoj porodici, smatra kandidat za gradonačelnika Đorđe Stanković i zato je, kako navodi, plan koalicije “Biramo Niš” izgradnja novih parkova, igrališta, unapređenje obrazovanja… »
Stanković: Biramo Niš kao porodičan grad
Niške vesti 15.05.2024
Da bi Niš postao porodičan grad, on mora imati sve sadržaje neophodne i dostupne svakoj porodici. Planiramo izgradnju 13 novih, tematskih parkova, koji će biti udaljeni najviše 10 minuta pešaka od svake tačke u gradu, kako bi deca imala pristup… »
Niš kaže “Da” porodici: Stanković predstavio plan za unapređenje porodičnog života
Glas juga 15.05.2024
Porodica je srž svakog društva, a grad Niš se sprema da postane uzor u stvaranju sigurnog i podržavajućeg okruženja za sve svoje građane, posebno za najmlađe. Đorđe Stanković, kandidat za gradonačelnika koalicije “Biramo Niš”, rekao je da Niš ima… »
Vesti dana »
SAD ukinule carine za Srbiju, najavljene ekonomske mere i sankcije EU
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 88 povezanih
Kosta i Fon der Lajenova: napad u Slavjansku je neprihvatljiv čin, EU stoji uz Letoniju
Politika pre 1 satjoš 33 povezane
Nove cene goriva u Srbiji: Dizel i benzin poskupeli za dva dinara
Naslovi.ai pre 8 minutajoš 42 povezane






