Povezane vesti

Moj Barbarizam: Barbara Bobak u rodnom kraju upriličila gala slavlje (foto/video)

Moj Barbarizam: Barbara Bobak u rodnom kraju upriličila gala slavlje (foto/video)

Večernje novosti 15.05.2024
FOLK ZVEZDA Barbara Bobak na jednom salašu u Novom Sadu organizovala je veliku promociju povodom prvog studijskog albuma "Barbarizam". Foto D. Cakić Barbara je kako red nalaže u njenom zavičaju, svoje goste dočakala u kočijama u odevnom izdanje… »
"Kad bi prija i ja sele uz dve rakije i dva piva..." Barbara Bobak progovorila o koleginici pa otkrila ko ulaže u njenu…

"Kad bi prija i ja sele uz dve rakije i dva piva..." Barbara Bobak progovorila o koleginici pa otkrila ko ulaže u njenu…

Kurir 15.05.2024
Barbara Bobak objavila je drugi deo albuma "Barbarizam" sa pet novih pesama, a sad je govorila o poslovnim planovima, ženskim prijateljstvima na estradi i svom ljubavnom životu. Pevačica je ponosna na sebe i svoj tim, veoma je srećna i zadovoljna… »
Ovo su roditelji Barbare Bobak, neverovatno koliko su mladoliki! Došli da je podrže u posebnom trenutku

Ovo su roditelji Barbare Bobak, neverovatno koliko su mladoliki! Došli da je podrže u posebnom trenutku

Telegraf 15.05.2024
Naša mlada i uspešna pevačica danas promoviše prvi album. Barbara Bobak, koja važi za jednu od najtraženijih mladih pevačica kod nas, danas, 15. maja, zvanično je izdala prvi album" Barbarizam". Tim divnim povodom, Barbara je organizovala… »
Veliko slavlje barbare BOBAK! Napravila spektakl u rodnom kraju povodom ludačkog uspeha, a stajling je "bomba"

Veliko slavlje barbare BOBAK! Napravila spektakl u rodnom kraju povodom ludačkog uspeha, a stajling je "bomba"

Kurir 15.05.2024
Barbara Bobak "eksplodirala" je na muzičkoj scenu brže nego bilo koja pevačica do sada i za kratko vreme postala je jedna od nekoliko najtraženijih i najskupljih pevačica iz Srbije. Sve ovo zvuči još neverovatnije kad se u obzir uzme činjenica da… »
Jedna od najtraženijih pevačica pozirala kao kaubojka: U ultra kratkom šortsu pokazala gole noge, svi gledali u nju

Jedna od najtraženijih pevačica pozirala kao kaubojka: U ultra kratkom šortsu pokazala gole noge, svi gledali u nju

Blic 15.05.2024
Pevačica Barbara Bobak za kratko vreme postala je jedna od najtraženijih pevačica sa domaćih prostora. Naime, Barbara je osvojila publiku velikih hitovima, a nastavila je da niže uspehe nakon prvog albuma. Ona je sad na promociji novih pesama… »
Barbara Bobak u neviđenom izdanju! Organizovala šmekersku promociju kod Novog Sada, a na mrežama - "kolaps"

Barbara Bobak u neviđenom izdanju! Organizovala šmekersku promociju kod Novog Sada, a na mrežama - "kolaps"

Telegraf 15.05.2024
Mlada zvezda objavila je drugi deo albuma "Barbarizam", pa je on sada kompletan na muzičkim platformama. Barbara Bobak "eksplodirala" je na muzičkoj scenu brže nego bilo koja pevačica do sada i za kratko vreme postala je jedna od nekoliko… »

Vesti dana »