Povezane vesti
Besnik Bisljimi: I ovaj sastanak neuspešan, Srbija nije došla sa odgovorima već novim predlozima
Danas 15.05.2024
Glavni kosovski pregovarač Besnik Bisljimi izjavio je danas, posle sastanka u Briselu, da razgovori o pitanju upotrebe srpskog dinara na Kosovu nisu uspeli i da je srpska strana umesto da dođe sa očekivanim odgovorima na predloge posrednika Miroslava… »
Kosovo i Srbija bez dogovora o dinaru, Bisljimi rekao da više neće biti susreta
Danas 15.05.2024
Sastanak glavnih pregovarača Srbije Petra Petkovića i Kosova Besnika Bisljimija o dinaru završen je danas u Briselu bez dogovora, javio je Radio Slobodna Evropa. Bisljimi je na kraju runde koja je trajala više od osam sati rekao da više neće biti susreta… »
Vesti dana »

Vučić sa Rubiom u Njujorku: Fokus na rešavanju pitanja američkih tarifa, ali i novih investicija FOTO/VIDEO
B92 pre 5 minutajoš 8 povezanih

Uhapšen osumnjičeni za ubistvo Zorana Grgića: Automobilom preprečio put hrvatskom političaru, pa ga izrešetao: On i žrtva ceo dan bili zajedno
Blic pre 1 satjoš 3 povezane

Demonstranti ispred prostorija SNS na Voždovcu: Bili ispred zgrade Dijane Hrkalović
Blic pre 3 satajoš 2 povezane

Trampova poruka koja će potpuno razbesneti Putina: Ukrajina će moći da povrati svoju zemlju u njenom prvobitnom obliku!
Blic pre 3 satajoš 1 povezana