Povezane vesti
Nenadić: Od vladajuće većine zavisi da li će promene pred predstojeće izbore biti usvojene
NIN 16.05.2024
Programski direktor Transparentnosti Srbija i predsedavajući Radne grupe za unapređenje izbornog procesa Nemanja Nenadić rekao je da iz redova stranaka vladajuće koalicije nije stigao nijedan predlog u postavljenom roku, kao i da od njih zavisi da li će… »
Nenadić: Od vladajuće većine zavisi da li će promene biti usvojene
Danas 15.05.2024
Programski direktor Transparentnosti Srbija i predsedavajući Radne grupe za unapređenje izbornog procesa Nemanja Nenadić rekao je danas da iz redova stranaka vladajuće koalicije nije stigao nijedan predlog u postavljenom roku, kao i da od njih zavisi da… »
Vesti dana »

Emisija Džimija Kimela se vraća na televiziju nakon talasa protesta i osuda na račun kompanije Volt Dizni
Danas pre 5 satijoš 6 povezanih

(Video) "sa tatom nemam pravi odnos": Andreani Čekić usred emisije oči pune suza kada se prisetila susreta roditelja na svojoj svadbi zbog čega je i tada plakala
Blic pre 1 satjoš 2 povezane

Moskva napadnuta dronovima: Eksplozije zabeležene u brojnim četvrtima, zatvoreno nebo iznad grada
Danas pre 7 satijoš 1 povezana

Metalnom štanglom ga udarao u glavu: Užas u Zemun Polju: Ukrao mu mobilni telefon i novac
Blic pre 7 satijoš 1 povezana